Okładziny ścienne, podłogowe, elewacje

SWISS KRONO

SWISS KRONO

Odkryj panele podłogowe Aurum i Platinium, gdzie każda deska jest esencją natury, przeznaczona dla najbardziej wymagających miłośników wyrafinowanych wnętrz. Nasze panele drewnopodobne to nie tylko odwzorowanie struktury drzewa, lecz także odzwierciedlenie zmysłowych doświadczeń - od zapachu po smak i estetykę.

Elastolith

Elastolith

Mineralna płytka klinkierowa HAAKSBERGEN produkowana jest z naturalnych komponentów, w tym ze starannie wyselekcjonowanych piasków kwarcowych (ok. 92%) i najwyższej jakości żywic polimerowych (ok. 6%).

Etex kupuje firmę URSA

Etex kupuje firmę URSA

URSA to europejski lider w branży szklanej wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego (XPS), obecny w ponad 20 krajach, dzięki sieci 13 zakładów produkcyjnych.

Botament

Botament

Wielofunkcyjna, dwuskładnikowa izolacja reaktywna. Hydroizolacje reaktywne są obecnie jednym z najbardziej skutecznych i nowoczesnych sposobów uszczelniania konstrukcji.

Loft Brick

Loft Brick

Cegły pozyskujemy ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych budynków, które ręcznie, cegła po cegle rozbieramy.

Schöck

Schöck

Schöck Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających 1.111 pracowników.

Niemann Polska

Niemann Polska

Niemann Polska jest znanym producentem płyt połyskowych.

Styropmin

Styropmin

Przedsiębiorstwo obecnie znajduje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce oraz w Europie.

DLH

DLH

Firma DLH jest jednym z największych polskich dostawców drewna i produktów drewnopochodnych.

Mechcentrum

Mechcentrum

Mech Centrum to miejsce, w którym entuzjaści natury i zieleni odnajdą produkty uszyte na miarę ich potrzeb.

TN International

TN International

Firma TN International została założona przez jednego z największych światowych producentów materiałów budowlanych.

Ponzio

Ponzio

Firma Ponzio Polska posiada 27-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych i ekologicznych aluminiowych systemów budowlanych.

Trespa

Trespa

Trespa® Meteon® to wytwarzane pod wysokim ciśnieniem dekoracyjne płyty laminowane (HPL) o zintegrowanej powierzchni, wytwarzane z pomocą autorskiej technologii jej utwardzania wiązką elektronów (EBC).

Rheinzink

Rheinzink

W skali całego świata RHEINZINK jest Numerem Jeden w produkcji tytan-cynku. Kiedy ktoś mówi o tytan-cynku, to często ma na myśli standardy jakości, które lata temu na rynku wyznaczył RHEINZINK.

Pronicel

Pronicel

W ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów niezbędnych do tego, by tapeta lub fototapeta idealnie przylegała do Twojej ściany oraz utrzymywała się na niej tak długo jak chcesz, bez obawy o usterki.