Architektura i ogród

Verandino

Verandino

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji indywidualnych rozwiązań designerskich.Jesteśmy producentem ogrodów zimowych, ogrodów letnich, dachów szklanych oraz prawdziwej innowacji na rynku – szklanych stodół.

AthBIM

AthBIM

Nowe technologie wspierające komunikację i wymianę informacji w procesie budowlanym w Polsce będą się rozwijać. Potrzeba ta stała się na tyle istotna, że Athenasoft wprowadza na rynek nowe, darmowe, funkcjonalne narzędzie – przeglądarkę AthBIM. Łatwa w obsłudze, a jednocześnie oferująca wiele możliwości aplikacja odpowiada na jedną z kluczowych potrzeb branży – skuteczną analizę informacji o inwestycji.

Amber Tubs

Amber Tubs

Zarówno w przestronnej sali show-room’u, jak i na zewnątrz znajdą tu Państwo ekspozycję nowoczesnych balii, które na miejscu można obejrzeć, dotknąć, dobrać materiał i kolorystykę wykończenia – takiego, które będzie zawsze cieszyło oko i posłuży nam przez długi czas.

Power Rubber

Power Rubber

Oringi, Maty na Siłownie oraz Progi kablowe - Sklep Gumowy POWERRubber.com

Lion’s Heart

Lion’s Heart

Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wykonania dróg tymczasowych i zabezpieczenia gruntu przy różnego rodzaju inwestycjach, od farm wiatrowych, farm fotowoltaicznych po eventy.

Trestone

Trestone

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, sprawdzonych metod oraz najwyższej klasy materiałów jesteśmy w stanie wykonać produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Joniec

Joniec

Obserwujemy zmieniające się mody i upodobania, aby móc oferować wyroby, które dopasowują się do aktualnych trendów w architekturze ogrodowej.

Sauny Premium

Sauny Premium

Składając zamówienie otrzymują Państwo kompleksową usługę budowy sauny tzn .dedykowany indywidualny projekt, doradztwo techniczne, szeroki wybór materiałów oraz montaż wykonanej zabudowy.

A&D BASENY

A&D BASENY

Wieloletnie doświadczenie w branży czyni nas sprawdzonym i godnym zaufania producentem. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Sense Group

Sense Group

Projektujemy Architekturę, która wynika z kontekstu miejsca i potrzeb ludzi.

Botament

Botament

Wielofunkcyjna, dwuskładnikowa izolacja reaktywna. Hydroizolacje reaktywne są obecnie jednym z najbardziej skutecznych i nowoczesnych sposobów uszczelniania konstrukcji.

Schöck Stacon® – nowa generacja trzpieni dylatacyjnych.

Schöck Stacon® – nowa generacja trzpieni dylatacyjnych.

Schöck wprowadza w Polsce nową generację trzpieni o dużej wytrzymałości pod nazwą Stacon®. Dzięki bardziej kompaktowym wymiarom nowy trzpień Stacon® typu SLD spełnia nowe, bardziej restrykcyjne wymagania.

FUNAM

FUNAM

Dostarczamy na Polski rynek urządzenia oferujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie technologii basenowej

Gutta

Gutta

Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji i zaopatrzeniu budownictwa

GMS – Oszczędność i Ekologia!

GMS – Oszczędność i Ekologia!

Oferujemy szeroką gamę produktów dla domów i osiedli. Nasze produkty dają gwarancję najlepszego stosunku jakości do ceny.

Fluidra Polska

Fluidra Polska

Dzięki nam zaprojektujesz swój wodny świat oraz dobierzesz najróżniejsze akcesoria do basenów ogrodowych czy szeroko pojętych basenów kąpielowych.