Niemann Polska

Niemann Polska

Firma z tradycjami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na różnych rynkach, Niemann stał się ekspertem od niestandardowych rozwiązań. Silna orientacja na klienta wymaga nieustannej obserwacji trendów na rynku – w zakresie technik produkcji, ale też designu – kolorów, faktur i wzorów. Wysoka jakość produktów, ciekawy design, terminowość i profesjonalna logistyka – to przewagi Niemanna i korzyści dla których klienci wybierają nasze produkty.

Doświadczenie

Wieloletnia niemiecka praktyka w produkcji komponentów meblowych, kontynuowana przez polską firmę, od ponad dekady. Szeroka sieć sprzedaży na międzynarodowych rynkach oraz przemyślany dobór dostawców materiałów to źródło inspiracji i doświadczenie zarówno pod kątem produktów i trendów, jak również strategii marketingowych i sprzedażowych. Dzięki magazynowi i produkcji w Polsce idealnie łączymy niemieckie „knowhow” z tak niezbędną na polskim rynku elastycznością.

Eko-świadomość

W trosce o środowisko i jego zasoby sukcesywnie wprowadzamy pro-ekologiczne zmiany w organizacji i działaniu firmy oraz rozszerzamy ofertę o produkty z recyklingu.

Nagrody

Połączenie wieloletniego, niemieckiego doświadczenia i  know- how z polską dynamiką i elastycznym podejściem do klienta pozwoliło spółce na szybki  rozwój, czego potwierdzeniem są takie nagrody jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu, przyznawane dla najszybciej rozwijających się firm.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Niemann Polska

Adres: ul. Spacerowa 16, 83-010 Rekcin

Strona WWW: https://www.niemannpolska.pl/