Wnętrza

MEBEL Partner

MEBEL Partner

MEBEL-PARTNER to detaliczny sklep internetowy z atrakcyjnymi meblami. Posiadamy własne zaplecze marketingowe, magazynowe i transportowe. Współpracujemy tylko z wytwórcami – liderami, a wszystkie meble są produkowane pod nasze zamówienia.

Desiva

Desiva

Firma oraz meble Desiva to dzieło kobiet, których największym zamiłowaniem jest proces tworzenia. Celem marki jest produkcja niepowtarzalnych mebli z najlepszych materiałów, które będą cieszyć swoją użytkowością oraz gustownym wyglądem.

Stegu

Stegu

Głównym celem STEGU jest tworzenie produktów, które zachwycają wizualnie, są funkcjonalne i unikatowe. Produkty są stale rozwijane pod względem designu, wytrzymałości i jakości oraz dbałości o środowisko naturalne – zarówno w kwestii stosowanych surowców, procesu produkcji, opakowań, jak i logistyki.

Altavola Design

Altavola Design

Dzięki własnej produkcji Altavola może stworzyć praktycznie każdą lampę, nawet tę której nikt jeszcze nie widział. Dopasowaną do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Cechuje ją najwyższa światowa jakość oferowanych produktów i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Wisan

Wisan

Od 70-ciu lat działamy jako fabryka firan. Tworzymy dla Państwa tekstylia najwyższej jakości, niezbędne w każdym domu. Jako największy producent firan w Polsce i jeden z największych w Europie eksportujemy swoje wyroby na wszystkie kontynenty. Działamy jako producent firan, obrusów, tkanin, zasłon, bieżników, serwet, rolet. Nasze wyroby znajdą Państwo w każdym polskim mieście.

Miloo Home

Miloo Home

Meble i akcesoria reprezentujące ponadczasowy i niepowtarzalny pomysł na urządzenie domu i jego otoczenia.

Ewood

Ewood

Będziemy dumni, jeśli zechcesz dołączyć do grona naszych klientów i partnerów zapraszając nasze produkty do siebie.

Domyślne zdjęcie wpisu

FAT

Dzięki produkcji opartej na nowoczesnych technologiach i oryginalnych rozwiązaniach, z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową i komercyjną w meble najwyższej jakości.

Smart Line Furniture 24

Smart Line Furniture 24

Dokładamy wszelkich starań byśmy mogli zasłużenie szczycić się wysoką oceną oferowanych przez nas usług i produktów. Duży wybór sof, foteli i łóżek pozwala na stworzenie strefy komfortu o jakiej marzycie. Dbamy także o Wasz budżet domowy i ceny mebli w naszym sklepie są na każdą kieszeń.

Mollyflex

Mollyflex

Innowacyjne podejście, najlepsze włoskie piany, naturalne materiały oraz dbałość o każdy szczegół oferowanych certyfikowanych produktów to znaki rozpoznawcze Mollyflex.

Oltens

Oltens

Marka Oltens dąży do stworzenia estetycznego, bardzo funkcjonalnego i niezwykle trwałego produktu, a silnie ukierunkowane i konceptualne myślenie sprawia, że zdecydowanie wyróżnia ją to od normy.

Benissimo

Benissimo

Benissimo to meble na wymiar i według własnych konfiguracji. Skupiamy się na produkcji mebli tapicerowanych, drewnianych oraz loftowych. Oferujemy wszelkiego rodzaju modyfikacje, wysoką jakość i elastyczne warunki współpracy.

Komfort

Komfort

KOMFORT to nowoczesna firma, która w tym roku świętowała 30 lat obecności na rodzimym rynku

Loft Brick

Loft Brick

Cegły pozyskujemy ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych budynków, które ręcznie, cegła po cegle rozbieramy.

Faneco

Faneco

Jesteśmy czołowym polskim producentem wyposażenia łazienek i toalet w budynkach użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych.

AleSmart

AleSmart

AleSmart.pl to więcej niż zwykły sklep internetowy z inteligentnym oświetleniem. To miejsce, w którym zrobisz zakupy przez internet świadomie