Łazienka

Bernstein

Bernstein

W BERNSTEIN specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy armatury łazienkowej, wanien, umywalek, toalet, w tym coraz popularniejszych toalet myjących, kabin prysznicowych czy mebli łazienkowych. W każdym stylu – od nowoczesnych po klasyczne, oferujemy szeroki zakres produktów, które zaspokoją najbardziej wymagające gusta.

Oltens

Oltens

Marka Oltens dąży do stworzenia estetycznego, bardzo funkcjonalnego i niezwykle trwałego produktu, a silnie ukierunkowane i konceptualne myślenie sprawia, że zdecydowanie wyróżnia ją to od normy.

Komfort

Komfort

KOMFORT to nowoczesna firma, która w tym roku świętowała 30 lat obecności na rodzimym rynku

Faneco

Faneco

Jesteśmy czołowym polskim producentem wyposażenia łazienek i toalet w budynkach użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych.

Beczka Polska

Beczka Polska

Sklep internetowy, w którym można znaleźć polskie, ręcznie wykonywane wyroby drewniane.

Blue Water

Blue Water

Nasza firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów łazienkowych.

Zehnder

Zehnder

Zehnder ma w swoim dorobku wyprodukowanie pierwszego w historii ogrzewnictwa grzejnika łazienkowego, więc dysponuje ogromnym doświadczeniem w tym zakresie.

Oltens

Oltens

Za sprawą idealnie dopasowanego do siebie wzornictwa wyposażenia, projektowanie łazienki z Oltens to czysta przyjemność i gwarancja indywidualnego, dopasowanego do użytkownika wnętrza.