Strefa Designu

Zapach Sukcesu (Aromalinea)

Zapach Sukcesu (Aromalinea)

Zmysłowy świat zapachów stał się kluczowym elementem strategii marketingowej w branży detalicznej. Jak zapachy wpływają na nasze zachowanie podczas zakupów? Dlaczego aromaterapia stała się skuteczną bronią sklepów, zdolną zwiększyć sprzedaż? W tym artykule zgłębimy sekrety aromamarketingu, odkrywając, jak wybrane zapachy mogą stać się kluczowym elementem w kreowaniu niezapomnianego doświadczenia zakupowego.

Stegu

Stegu

Głównym celem STEGU jest tworzenie produktów, które zachwycają wizualnie, są funkcjonalne i unikatowe. Produkty są stale rozwijane pod względem designu, wytrzymałości i jakości oraz dbałości o środowisko naturalne – zarówno w kwestii stosowanych surowców, procesu produkcji, opakowań, jak i logistyki.

Komfort

Komfort

KOMFORT to nowoczesna firma, która w tym roku świętowała 30 lat obecności na rodzimym rynku

Niemann Polska

Niemann Polska

Niemann Polska jest znanym producentem płyt połyskowych.

Nomet

Nomet

Firma Nomet jest obecnie jednym z największych producentów akcesoriów meblowych. Jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale oraz oferującym wyroby własnej produkcji.

Cadee Group

Cadee Group

CADEE GROUP to nowoczesna i prężnie działająca pracownia architektoniczna z doświadczeniem w projektowaniu i wizualizacji wnętrz.