Wykańczanie i urządzanie

Remmers Polska

Remmers Polska

Grupa Remmers działa na wielu różnych rynkach. Nasza oferta obejmuje rozwiązania z zakresu ochrony budowli, ochrony i uszlachetniania drewna, a także systemy posadzkowe oraz przemysłowe systemy lakiernicze. Nasi Klienci, to między innymi rzemieślnicy, projektanci, organizacje handlowe i inwestorzy. Portfolio Remmers uwzględnia zarówno proste użytkowanie pojedynczych produktów, jak i całościowe koncepcje i realizacje projektów budowlanych oraz linii lakierniczych.

SWISS KRONO

SWISS KRONO

Odkryj panele podłogowe Aurum i Platinium, gdzie każda deska jest esencją natury, przeznaczona dla najbardziej wymagających miłośników wyrafinowanych wnętrz. Nasze panele drewnopodobne to nie tylko odwzorowanie struktury drzewa, lecz także odzwierciedlenie zmysłowych doświadczeń - od zapachu po smak i estetykę.

Schody Chudziński

Schody Chudziński

Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Od 1994 roku konsekwentnie realizujemy główny cel naszej działalności, którym jest zbudowanie silnej marki, kojarzonej z najwyższą jakością w zakresie usług stolarskich. Dbając o najwyższą jakość zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności.

Sammler

Sammler

Obrzeża ogrodowe produkujemy z plastiku z recyklingu. Nie pękną, ani nie odkształcą się nawet w skrajnych temperaturach. Dajemy na to gwarancję aż na 10 lat.Podczas produkcji obrzeży ogrodowych prowadzimy Gospodarkę Obiegu Zamkniętego (GOZ), czyli regeneracyjny system gospodarczy.Tworzymy zamkniętą pętlę procesów, w których odpady z jednej linii są wykorzystywane jako surowce dla innych.

BUDMAX

BUDMAX

Dla nas wysoka najwyższa jakość jest zawsze na 1 miejscu !!!! Fachowość profesjonalność oraz rzetelnośćW Jaśle wykonujemy Inwestycje istnieje możliwość ich obejrzenia! Fachowcy budowlani najlepsi w Polsce Profesjonaliści najlepsi fachowcy w branży budowlanej wybierając BUD-MAX wybierasz najlepsza markę budowlaną w Polsce oraz 20letnie doświadczenie w branży Budowlanej !

Trilux

Trilux

Firma TRILUX troszczy się o to, by ta kompleksowość była łatwa w obsłudze – dzięki inteligentnym rozwiązaniom wyznaczającym nowe standardy pod względem energooszczędności i jakości światła oraz dzięki szerokiej ofercie usług.

Maridex

Maridex

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, dostosowując ofertę do potrzeb oraz wymagań rynku, stale poszerzamy asortyment, a także możemy wyprodukować większą ilość towaru według indywidualnych wzorów klienta.

sklepbudowlanca.pl

sklepbudowlanca.pl

Jako autoryzowany partner, mamy dostęp do całego katalogu produktów firm. Pomagamy również w promowaniu tej marki, proponując klientom najlepsze pod względem wizualnym i promocyjnym rozwiązania w zakresie doboru towarów i ich ułożenia na ekspozycji, pozwalające na optymalizację sprzedaży.

Komfort

Komfort

KOMFORT to nowoczesna firma, która w tym roku świętowała 30 lat obecności na rodzimym rynku

Hydrostop

Hydrostop

Produkty Hydrostop to gwarancja jakościi skuteczności w przystępnej cenie! Materiały hydroizolacyjne, które uszczelnią powierzchnię przed przeciekaniem!

Elastolith

Elastolith

Mineralna płytka klinkierowa HAAKSBERGEN produkowana jest z naturalnych komponentów, w tym ze starannie wyselekcjonowanych piasków kwarcowych (ok. 92%) i najwyższej jakości żywic polimerowych (ok. 6%).

Gustavson

Gustavson

Marka Gustavson łączy wysoką jakość wykonania z matematyczną dokładnością technologii, dzięki czemu otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz.

Lafarge prezentuje rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa

Lafarge prezentuje rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa

Lafarge jest światowym liderem w zakresie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych.

Etex kupuje firmę URSA

Etex kupuje firmę URSA

URSA to europejski lider w branży szklanej wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego (XPS), obecny w ponad 20 krajach, dzięki sieci 13 zakładów produkcyjnych.

Agrekom

Agrekom

Jesteśmy producentem pneumatycznych urządzeń pozwalających na natryskowe nakładanie tynków, farb i gładzi.