Czyste powietrze

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Marka Bruk-Bet Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Przy punktach Bruk-Bet® Design oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży znajdują się również ekspozytory wyrobów. Ta skrótowa forma prezentacji, pozwala na zapoznanie się z rzeczywistym wyglądem produktów oraz kolorystyką i wyjątkowymi wykończeniami powierzchni wyrobów.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Doskonała znajomość najnowszych trendów w projektowaniu krajobrazu, w połączeniu z wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, surowcami niepodważalnej jakości i wysokiej klasy specjalistami, zaowocowała stworzeniem nowej, unikalnej kolekcji produktów.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Wspieramy naszym doświadczeniem i służymy pomocą przy inwestycjach gdzie mogą zostać zastosowane wyroby Bruk-Bet.W naszej ofercie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, który można zastosować na inwestycjach komercyjnych, publicznych, prywatnych oraz  drogowych.

PURA Start

PURA Start

System fotowoltaiczny zmienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób na darmowy prąd w Twoim domu!

Budotom

Budotom

Nasze usługi są kompleksowe: od dopasowania urządzenia do potrzeb, przez montaż, aż po obsługę serwisową. Dodatkowo pomagamy Klientom w uzyskaniu dofinansowania  - bezpłatnie doradzamy i załatwiamy niezbędne formalności.

Eco System

Eco System

Fotowoltaika zawsze była gorącym tematem. W aktualnej rzeczywistości zyskała jednak na swoim znaczeniu. Na szczęście wiemy, co z tym zrobić, ponieważ działamy w tej branży od wielu lat.