Czyste powietrze

KOSTRZEWA

KOSTRZEWA

Firma Kostrzewa, lider w branży technologii grzewczych, działa na rynku od niemal 50 lat, dostarczając innowacyjne rozwiązania ogrzewania dla domów i przedsiębiorstw. Nasze produkty, od kotłów na pellet po zaawansowane systemy grzewcze, są synonimem niezawodności i efektywności energetycznej. Stawiamy na rozwój zrównoważonych technologii, które przyczyniają się do ochrony środowiska, jednocześnie zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

Solplanet

Solplanet

SOLPLANET to marka należąca do firmy AISWEI, która od 2007 roku specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji falowników. Roczna zdolność produkcyjna fabryki to 10 GW. Jednakże w bieżącym roku, dzięki budowie nowoczesnego zakładu wzrośnie ona do 25 GW. Nowa fabryka umożliwi osiągnięcie historycznego skoku – zajmując 3 miejsce w Chinach kontynentalnych i 5 na świecie pod względem wydajności.

De Dietrich

De Dietrich

BDR Thermea Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem renomowanych marek De Dietrich i Baxi na polskim rynku, dzięki czemu oferuje szeroki asortyment nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Grupa BDR Thermea jest jednym z największych przedsiębiorstw w Europie specjalizujących się w innowacyjnych technologiach z zakresu ogrzewania i produkcji ciepłej wody.

ECOWATT

ECOWATT

Jesteśmy hurtownią OZE, która oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową paneli fotowoltaicznych, falowników, elementów montażowych i elektrycznych oraz pomp ciepła i klimatyzacji.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Marka Bruk-Bet Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Przy punktach Bruk-Bet® Design oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży znajdują się również ekspozytory wyrobów. Ta skrótowa forma prezentacji, pozwala na zapoznanie się z rzeczywistym wyglądem produktów oraz kolorystyką i wyjątkowymi wykończeniami powierzchni wyrobów.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Doskonała znajomość najnowszych trendów w projektowaniu krajobrazu, w połączeniu z wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, surowcami niepodważalnej jakości i wysokiej klasy specjalistami, zaowocowała stworzeniem nowej, unikalnej kolekcji produktów.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Wspieramy naszym doświadczeniem i służymy pomocą przy inwestycjach gdzie mogą zostać zastosowane wyroby Bruk-Bet.W naszej ofercie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, który można zastosować na inwestycjach komercyjnych, publicznych, prywatnych oraz  drogowych.

XDISC S.A. – PURA System

XDISC S.A. – PURA System

System fotowoltaiczny zmienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób na darmowy prąd w Twoim domu!

Budotom

Budotom

Nasze usługi są kompleksowe: od dopasowania urządzenia do potrzeb, przez montaż, aż po obsługę serwisową. Dodatkowo pomagamy Klientom w uzyskaniu dofinansowania  - bezpłatnie doradzamy i załatwiamy niezbędne formalności.

Eco System

Eco System

Fotowoltaika zawsze była gorącym tematem. W aktualnej rzeczywistości zyskała jednak na swoim znaczeniu. Na szczęście wiemy, co z tym zrobić, ponieważ działamy w tej branży od wielu lat.