Fundamenty, ściany, stropy

Elastolith

Elastolith

Mineralna płytka klinkierowa HAAKSBERGEN produkowana jest z naturalnych komponentów, w tym ze starannie wyselekcjonowanych piasków kwarcowych (ok. 92%) i najwyższej jakości żywic polimerowych (ok. 6%).

Schöck Stacon® – nowa generacja trzpieni dylatacyjnych.

Schöck Stacon® – nowa generacja trzpieni dylatacyjnych.

Schöck wprowadza w Polsce nową generację trzpieni o dużej wytrzymałości pod nazwą Stacon®. Dzięki bardziej kompaktowym wymiarom nowy trzpień Stacon® typu SLD spełnia nowe, bardziej restrykcyjne wymagania.

Loft Brick

Loft Brick

Cegły pozyskujemy ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych budynków, które ręcznie, cegła po cegle rozbieramy.

Schöck

Schöck

Schöck Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających 1.111 pracowników.

PMdesign

PMdesign

Produkcja, dystrybucja, sprzedaż, montaż, środki ochrony i dekoracji betonu.

Leca® KERAMZYT

Leca® KERAMZYT

Na bazie Leca® KERAMZYTU wytwarzane są ciepłe bloczki i pustaki systemu budowania Leca® BLOK.

Styropmin

Styropmin

Przedsiębiorstwo obecnie znajduje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce oraz w Europie.

Minwax

Minwax

Wśród produktów znajdą zarówno te,  za pomocą których uszczelnią i odpowiednio zakonserwują odpowiednie powierzchnie, jak i te nadające kolor i blask.

TN International

TN International

Firma TN International została założona przez jednego z największych światowych producentów materiałów budowlanych.

Ponzio

Ponzio

Firma Ponzio Polska posiada 27-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych i ekologicznych aluminiowych systemów budowlanych.

KRISPOL

KRISPOL

Od 2018 roku rozwija swoją sieć salonów stolarki KRISHOME stając się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie.

Mitek

Mitek

Nasza firma dostarcza odbiorcom na wszystkich kontynentach zintegrowany system składający się z trzech podstawowych komponentów: łączników, maszyn i oprogramowania.

Lakma

Lakma

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco GUARDI to linia ekskluzywnych mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywic polimerowych oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.

Konbet

Konbet

Posiadamy nowoczesne linie technologiczne do produkcji: sprężonych płyt kanałowych, lekkich stropów panelowych SMART, stropowych belek sprężonych i kratownicowych, różnego rodzaju pustaków.

Knauf

Knauf

Firma Knauf opracowała i przetestowała w praktyce całą gamę materiałów budowlanych o wysokich i bardzo wysokich parametrach ochrony przeciwpożarowej pod marką FIRE WIN (wygraj z ogniem).

Kingspan

Kingspan

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie zrównoważonych, innowacyjnych i wysokiej jakości produktów, systemów oraz usług, które generują wyższą wydajność budynków dla naszych klientów.