Domy, konstrukcje, projekty

Keno Home

Keno Home

Naszym celem jest tworzenie domów modułowych z ekologicznego surowca jakim jest drewno.

Schöck Stacon® – nowa generacja trzpieni dylatacyjnych.

Schöck Stacon® – nowa generacja trzpieni dylatacyjnych.

Schöck wprowadza w Polsce nową generację trzpieni o dużej wytrzymałości pod nazwą Stacon®. Dzięki bardziej kompaktowym wymiarom nowy trzpień Stacon® typu SLD spełnia nowe, bardziej restrykcyjne wymagania.

Homes Factory Poland

Homes Factory Poland

Firma Homes Factory Poland powstała by profesjonalnie wspierać inwestorów budownictwa modułowego.

Schöck

Schöck

Schöck Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających 1.111 pracowników.

INTERsoft

INTERsoft

Najnowsza 8 wersja ArCADia TERMOCAD wprowadza nowy podział. Dzięki jasnemu podziałowi przyszły Użytkownik może  precyzyjnie dopasować wybór programu do swoich potrzeb.

Ponzio

Ponzio

Firma Ponzio Polska posiada 27-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych i ekologicznych aluminiowych systemów budowlanych.

Kobex

Kobex

Wykonujemy nie tylko hale stalowe, ale także wielkopowierzchniowe wiaty. Każda konstrukcja jest tworzona zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami.

Knauf

Knauf

Firma Knauf opracowała i przetestowała w praktyce całą gamę materiałów budowlanych o wysokich i bardzo wysokich parametrach ochrony przeciwpożarowej pod marką FIRE WIN (wygraj z ogniem).