Dom bezpieczny i inteligentny

ENGO Controls

ENGO Controls

ENGO Controls, czyli nowoczesna marka w branży sterowania ogrzewaniem, która stawia na: energooszczędność, ochronę środowiska, komfort w obsłudze urządzeń. Wysoka jakość idzie tu w parze z funkcjonalnością – sterowniki współpracują z platformą Tuya.

Loxone

Loxone

Loxone należy do liderów rynku automatyki budynkowej, inteligentnego budownictwa oraz techniki pomiarowej i sterującej.

AS Energy

AS Energy

AS Energy jest wiodącą marką na rynku sprzedaży produktów fotowoltaicznych, którą tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w handlu i obsłudze klienta – od kilkunastu lat profesjonalnie działają w świecie biznesu.

Pro-Service®

Pro-Service®

Opracowanie, prototypowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych  rozwiązań w detekcji i pomiarze gazów toksycznych i wybuchowych

Arka

Arka

Arka sp. z o.o. sp.k. istnieje od 1999 roku i jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów asortymentu dla instalatorów na rynku.

E.ON Foton

E.ON Foton

Dom wyposażony w nowoczesne, inteligentne urządzenia, pozwalający na komfortowe i bezpieczne życie całej rodziny.

Pro-Service

Pro-Service

Spółka, od powstania specjalizuje się w dostawach systemów detekcji gazów toksycznych i wybuchowych dla przemysłu. Od lat współpracujemy z instalatorami gazowymi, którzy, nie tylko w Małopolsce, są naszymi Partnerami.

Power of Green

Power of Green

Energetyka przyszłości skupia się na wykorzystywaniu niewyczerpalnych źródeł energii – powietrza, słońca i wód gruntowych to dowód, że jesteśmy w pełni świadomi, jak potrzebne są ludzkości mądre innowacje.

Knauf

Knauf

Firma Knauf opracowała i przetestowała w praktyce całą gamę materiałów budowlanych o wysokich i bardzo wysokich parametrach ochrony przeciwpożarowej pod marką FIRE WIN (wygraj z ogniem).