Chemia budowlana

sklepbudowlanca.pl

sklepbudowlanca.pl

Jako autoryzowany partner, mamy dostęp do całego katalogu produktów firm. Pomagamy również w promowaniu tej marki, proponując klientom najlepsze pod względem wizualnym i promocyjnym rozwiązania w zakresie doboru towarów i ich ułożenia na ekspozycji, pozwalające na optymalizację sprzedaży.

Hydrostop

Hydrostop

Produkty Hydrostop to gwarancja jakościi skuteczności w przystępnej cenie! Materiały hydroizolacyjne, które uszczelnią powierzchnię przed przeciekaniem!

Lafarge prezentuje rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa

Lafarge prezentuje rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa

Lafarge jest światowym liderem w zakresie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych.

Etex kupuje firmę URSA

Etex kupuje firmę URSA

URSA to europejski lider w branży szklanej wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego (XPS), obecny w ponad 20 krajach, dzięki sieci 13 zakładów produkcyjnych.

Botament

Botament

Wielofunkcyjna, dwuskładnikowa izolacja reaktywna. Hydroizolacje reaktywne są obecnie jednym z najbardziej skutecznych i nowoczesnych sposobów uszczelniania konstrukcji.

Minwax

Minwax

Wśród produktów znajdą zarówno te,  za pomocą których uszczelnią i odpowiednio zakonserwują odpowiednie powierzchnie, jak i te nadające kolor i blask.

TN International

TN International

Firma TN International została założona przez jednego z największych światowych producentów materiałów budowlanych.

Ralston

Ralston

Po prostu tworzyć najlepsze farby – to właśnie to, co chcemy robić i co robimy. Lubimy pracować z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję.

Knauf

Knauf

Firma Knauf opracowała i przetestowała w praktyce całą gamę materiałów budowlanych o wysokich i bardzo wysokich parametrach ochrony przeciwpożarowej pod marką FIRE WIN (wygraj z ogniem).

Franspol

Franspol

W ofercie Franspolu znajduje się kilkadziesiąt produktów. Nasze sztandarowe wyroby to wielokrotni zwycięzcy prestiżowych nagród branżowych.

FCOM

FCOM

Jesteśmy producentem farby termoizolacyjnej, termoizolacyjnej masy uszczelniającej oraz gruntu do ścian.

CEKOL

CEKOL

CEKOL to zaawansowane i innowacyjne produkty, gwarantujące wysoki standard wykonania prac budowlanych, a także remontowych.

Bolix

Bolix

Firma BOLIX jest laureatem godła "Teraz Polska" dla systemu ociepleń wykończonego tynkiem silikonowym.

Baumit

Baumit

Produkty elewacyjne, kompletne systemy ociepleń, tynki maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne, jastrychy, zaprawy budowlane, produkty do renowacji zabytków oraz produkty do układania płytek.

ATLAS – Możesz więcej

ATLAS – Możesz więcej

Firma ATLAS założona w 1991 roku to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce.