Baza firm

Ristek

Ristek

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma Ristek Polska oferuje Państwu płytki kolczaste fińskiej firmy Ristek Oy. Płytki marki Ristek w połączeniu z drewnem konstrukcyjnym od firmy Sodra Polska, tworzą dla klientów jeszcze bardziej kompleksową ofertę.

Drexpol

Drexpol

Indywidualne podejście do Klienta, autorskie projekty oraz nowoczesny design to nasza misja. Dbałość o każdy detal, produkty najwyższej jakości wykorzystywane w naszych realizacjach oraz staranne ręczne wykonanie sprawiają, że nasza firma nie jest zwykłą stolarnią, lecz manufakturą.

SCHOMBURG

SCHOMBURG

SCHOMBURG Polska jest częścią międzynarodowej Grupy SCHOMBURG, która działa na rynku od 1937 roku. W Polsce od ponad 30 lat, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, by sprostać trudnym wyzwaniom w technologii betonu, budownictwie inżynieryjnym oraz mieszkaniowym. Nasza dewiza to indywidualne, fachowe podejście do każdego problemu budowlanego, spełniające wymagania inwestorów oraz norm prawnychi ekologicznych.

Dorken Delta

Dorken Delta

Dorken Delta jest liderem w zakresie innowacyjnych produktów i rozwiązań systemowych najwyższej jakości dla dachów skośnych oraz płaskich, aranżowanych także jako dachy zielone. Specjalizuje się w obszarze membran dachowych i elewacyjnych, a także kompleksowych akcesoriów. Na polskim rynku Dorken obecny jest od 1992 roku.

Kastell

Kastell

Kastell to dostawca i integrator nowoczesnych technologii utrzymania czystości.  Ogólnopolski lider w dziedzinie Smart Cleaning. Firma specjalizuje się w robotyzacji procesu utrzymania czystości, technologii sprzątania wodą ozonowaną, oraz rozwiązaniach typu IoT dla inteligentnego zarządzania procesem utrzymania czystości w hotelu.

KOSTRZEWA

KOSTRZEWA

Firma Kostrzewa, lider w branży technologii grzewczych, działa na rynku od niemal 50 lat, dostarczając innowacyjne rozwiązania ogrzewania dla domów i przedsiębiorstw. Nasze produkty, od kotłów na pellet po zaawansowane systemy grzewcze, są synonimem niezawodności i efektywności energetycznej. Stawiamy na rozwój zrównoważonych technologii, które przyczyniają się do ochrony środowiska, jednocześnie zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

Nieodłącznym elementem sukcesu w każdej dziedzinie, tuż obok ciężkiej pracy i systematyczności, jest chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności oraz doskonalenia tych posiadanych. Dotyczy to w dużej mierze zawodów rzemieślniczych, wymagających zastosowania dobrze znanych zagadnień w praktyce. Dokładnie tak jest w przypadku dekarzy. Zmieniające się trendy w budownictwie i coraz to nowsze techniki wzbudzają w nich chęć – ale przede wszystkim potrzebę - posiadania jak najbardziej aktualnej wiedzy.

Wallje

Wallje

Oferujemy Ci druk wybranego przez Ciebie obrazu lub grafiki na dowolnej powierzchni. Ozdobimy nim gipsowe ściany, drewno, metal, betonową powierzchnię, szkło, a nawet cegły. Walljee to technologia, dzięki której nie musisz już kupować fototapet czy obrazów. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcesz upiększyć lub ozdobić ścianę - w domu, biurze, hotelu.

Solplanet

Solplanet

SOLPLANET to marka należąca do firmy AISWEI, która od 2007 roku specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji falowników. Roczna zdolność produkcyjna fabryki to 10 GW. Jednakże w bieżącym roku, dzięki budowie nowoczesnego zakładu wzrośnie ona do 25 GW. Nowa fabryka umożliwi osiągnięcie historycznego skoku – zajmując 3 miejsce w Chinach kontynentalnych i 5 na świecie pod względem wydajności.

Wigell

Wigell

Wigell Sp. z o.o., producent mosiężnej armatury grzewczej, z siedzibą w Bielsku-Białej, posiada dwa zakłady produkcyjne ulokowane na terenie Polski i Ukrainy oraz biura handlowe w Czechach i na Słowacji, zatrudnia łącznie 90 osób. Na początku swojej działalności spółka miała charakter importowo-eksportowo-dystrybucyjny - przede wszystkim w zakresie systemów rurowych do instalacji grzewczych.

Remmers Polska

Remmers Polska

Grupa Remmers działa na wielu różnych rynkach. Nasza oferta obejmuje rozwiązania z zakresu ochrony budowli, ochrony i uszlachetniania drewna, a także systemy posadzkowe oraz przemysłowe systemy lakiernicze. Nasi Klienci, to między innymi rzemieślnicy, projektanci, organizacje handlowe i inwestorzy. Portfolio Remmers uwzględnia zarówno proste użytkowanie pojedynczych produktów, jak i całościowe koncepcje i realizacje projektów budowlanych oraz linii lakierniczych.

SWISS KRONO

SWISS KRONO

Odkryj panele podłogowe Aurum i Platinium, gdzie każda deska jest esencją natury, przeznaczona dla najbardziej wymagających miłośników wyrafinowanych wnętrz. Nasze panele drewnopodobne to nie tylko odwzorowanie struktury drzewa, lecz także odzwierciedlenie zmysłowych doświadczeń - od zapachu po smak i estetykę.

De Dietrich

De Dietrich

BDR Thermea Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem renomowanych marek De Dietrich i Baxi na polskim rynku, dzięki czemu oferuje szeroki asortyment nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Grupa BDR Thermea jest jednym z największych przedsiębiorstw w Europie specjalizujących się w innowacyjnych technologiach z zakresu ogrzewania i produkcji ciepłej wody.

Zapach Sukcesu (Aromalinea)

Zapach Sukcesu (Aromalinea)

Zmysłowy świat zapachów stał się kluczowym elementem strategii marketingowej w branży detalicznej. Jak zapachy wpływają na nasze zachowanie podczas zakupów? Dlaczego aromaterapia stała się skuteczną bronią sklepów, zdolną zwiększyć sprzedaż? W tym artykule zgłębimy sekrety aromamarketingu, odkrywając, jak wybrane zapachy mogą stać się kluczowym elementem w kreowaniu niezapomnianego doświadczenia zakupowego.

DÖRKEN

DÖRKEN

Znamy wartości które zasługują na szczególną ochronę. Wiele z nich jest ukrytych dla przypadkowego obserwatora i zauważalnych tylko wtedy, gdy ich brakuje. W DÖRKEN chronimy je od ponad 125 lat: od najmniejszych elementów po całe budynki. Zapraszamy do naszego świata!

Schody Chudziński

Schody Chudziński

Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Od 1994 roku konsekwentnie realizujemy główny cel naszej działalności, którym jest zbudowanie silnej marki, kojarzonej z najwyższą jakością w zakresie usług stolarskich. Dbając o najwyższą jakość zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności.