Baza firm

Domyślne zdjęcie wpisu

Uniwersal

Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIWERSAL Sp z o.o. istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów oraz wywietrzników dachowych.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Marka Bruk-Bet Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Przy punktach Bruk-Bet® Design oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży znajdują się również ekspozytory wyrobów. Ta skrótowa forma prezentacji, pozwala na zapoznanie się z rzeczywistym wyglądem produktów oraz kolorystyką i wyjątkowymi wykończeniami powierzchni wyrobów.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Doskonała znajomość najnowszych trendów w projektowaniu krajobrazu, w połączeniu z wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, surowcami niepodważalnej jakości i wysokiej klasy specjalistami, zaowocowała stworzeniem nowej, unikalnej kolekcji produktów.

Bruk-Bet

Bruk-Bet

Wspieramy naszym doświadczeniem i służymy pomocą przy inwestycjach gdzie mogą zostać zastosowane wyroby Bruk-Bet.W naszej ofercie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, który można zastosować na inwestycjach komercyjnych, publicznych, prywatnych oraz  drogowych.

Altavola Design

Altavola Design

Dzięki własnej produkcji Altavola może stworzyć praktycznie każdą lampę, nawet tę której nikt jeszcze nie widział. Dopasowaną do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Cechuje ją najwyższa światowa jakość oferowanych produktów i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Amber Tubs

Amber Tubs

Zarówno w przestronnej sali show-room’u, jak i na zewnątrz znajdą tu Państwo ekspozycję nowoczesnych balii, które na miejscu można obejrzeć, dotknąć, dobrać materiał i kolorystykę wykończenia – takiego, które będzie zawsze cieszyło oko i posłuży nam przez długi czas.

Keemple

Keemple

Aplikacja Keemple została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oraz ich potrzebach. Nawigacja jest bardzo intuicyjna, co ułatwia obsługę systemu oraz jego użytkowanie.

Wisan

Wisan

Od 70-ciu lat działamy jako fabryka firan. Tworzymy dla Państwa tekstylia najwyższej jakości, niezbędne w każdym domu. Jako największy producent firan w Polsce i jeden z największych w Europie eksportujemy swoje wyroby na wszystkie kontynenty. Działamy jako producent firan, obrusów, tkanin, zasłon, bieżników, serwet, rolet. Nasze wyroby znajdą Państwo w każdym polskim mieście.

Miloo Home

Miloo Home

Meble i akcesoria reprezentujące ponadczasowy i niepowtarzalny pomysł na urządzenie domu i jego otoczenia.

PURA Start

PURA Start

System fotowoltaiczny zmienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób na darmowy prąd w Twoim domu!

Ewood

Ewood

Będziemy dumni, jeśli zechcesz dołączyć do grona naszych klientów i partnerów zapraszając nasze produkty do siebie.

Domyślne zdjęcie wpisu

FAT

Dzięki produkcji opartej na nowoczesnych technologiach i oryginalnych rozwiązaniach, z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową i komercyjną w meble najwyższej jakości.

Budotom

Budotom

Nasze usługi są kompleksowe: od dopasowania urządzenia do potrzeb, przez montaż, aż po obsługę serwisową. Dodatkowo pomagamy Klientom w uzyskaniu dofinansowania  - bezpłatnie doradzamy i załatwiamy niezbędne formalności.

Eco System

Eco System

Fotowoltaika zawsze była gorącym tematem. W aktualnej rzeczywistości zyskała jednak na swoim znaczeniu. Na szczęście wiemy, co z tym zrobić, ponieważ działamy w tej branży od wielu lat.

Loxone

Loxone

Loxone należy do liderów rynku automatyki budynkowej, inteligentnego budownictwa oraz techniki pomiarowej i sterującej.