Basen/Spa

Drexpol

Drexpol

Indywidualne podejście do Klienta, autorskie projekty oraz nowoczesny design to nasza misja. Dbałość o każdy detal, produkty najwyższej jakości wykorzystywane w naszych realizacjach oraz staranne ręczne wykonanie sprawiają, że nasza firma nie jest zwykłą stolarnią, lecz manufakturą.

Amber Tubs

Amber Tubs

Zarówno w przestronnej sali show-room’u, jak i na zewnątrz znajdą tu Państwo ekspozycję nowoczesnych balii, które na miejscu można obejrzeć, dotknąć, dobrać materiał i kolorystykę wykończenia – takiego, które będzie zawsze cieszyło oko i posłuży nam przez długi czas.

Sauny Premium

Sauny Premium

Składając zamówienie otrzymują Państwo kompleksową usługę budowy sauny tzn .dedykowany indywidualny projekt, doradztwo techniczne, szeroki wybór materiałów oraz montaż wykonanej zabudowy.

A&D BASENY

A&D BASENY

Wieloletnie doświadczenie w branży czyni nas sprawdzonym i godnym zaufania producentem. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

FUNAM

FUNAM

Dostarczamy na Polski rynek urządzenia oferujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie technologii basenowej

Fluidra Polska

Fluidra Polska

Dzięki nam zaprojektujesz swój wodny świat oraz dobierzesz najróżniejsze akcesoria do basenów ogrodowych czy szeroko pojętych basenów kąpielowych.

Berndorf

Berndorf

Projektujemy i wykonujemy niecki basenowe o dowolnych kształtach i wymiarach.