Dachy i rynny

Dorken Delta

Dorken Delta

Dorken Delta jest liderem w zakresie innowacyjnych produktów i rozwiązań systemowych najwyższej jakości dla dachów skośnych oraz płaskich, aranżowanych także jako dachy zielone. Specjalizuje się w obszarze membran dachowych i elewacyjnych, a także kompleksowych akcesoriów. Na polskim rynku Dorken obecny jest od 1992 roku.

DÖRKEN

DÖRKEN

Znamy wartości które zasługują na szczególną ochronę. Wiele z nich jest ukrytych dla przypadkowego obserwatora i zauważalnych tylko wtedy, gdy ich brakuje. W DÖRKEN chronimy je od ponad 125 lat: od najmniejszych elementów po całe budynki. Zapraszamy do naszego świata!

Gutta

Gutta

Gutta Polska Sp. z o.o. jest jednym z europejskich oddziałów renomowanej szwajcarskiej firmy Gutta. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych na terenie całego kraju za pośrednictwem marketów DIY, hurtowni oraz składów budowlanych. Oferta naszej firmy obejmuje zaawansowane technologicznie bitumiczne pokrycia dachowe – płyty faliste GUTTANIT i gont bitumiczny GUTTATEC.

Gutta

Gutta

Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji i zaopatrzeniu budownictwa

BRYZA

BRYZA

Grupa Cellfast jest czołowym polskim producentem węży, narzędzi, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek

Budmat

Budmat

Jesteśmy wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Gerard

Gerard

Od 1957 roku jesteśmy ekspertami w dziedzinie pokryć dachowych odpornych na ekstremalne warunki pogodowe.

Gamrat

Gamrat

GAMRAT Spółka Akcyjna jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej.

Galeco

Galeco

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej - w skrócie: systemów rynnowych.

Canada Rubber

Canada Rubber

Firma Canada Rubber dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie hydroizolacji budynków. Naszą domeną są powłoki przeciwwodne – zabezpieczenia hydroizolacyjne.

Budmat

Budmat

Wokół dachów toczy się całe nasze życie. Lubimy sięgać po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a nasz cel na najbliższe lata to „REWOLUCJA NA DACHU”.

Blachy Pruszyński

Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński została założona w 1985 roku. Jej dynamiczny rozwój w Polsce i Europie na rynku stalowych lekkich obudów – pokryć/przekryć dachowych oraz elewacji sprawił, że obecnie stoi na czele Grupy Pruszyński.

AlphaDam

AlphaDam

Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od 2001 roku profesjonalne izolacje wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.