GMS Corporation

GMS Corporation

Innowacyjne rozwiązania

Firma GMS jest producentem wyrobów stalowych od 28 lat. Rozpoczęliśmy swoją działalność od produkcji bram, jednak z biegiem czasu rozszerzyliśmy asortyment o wygrodzenia piwniczne, altany śmietnikowe, garaże stalowe oraz wiaty stalowe. Obecnie znajdujemy się w czołówce firm na rynku polskim oraz europejskim, proponujących swoim Klientom wyroby stalowe najwyższej jakości!

GMS – Oszczędność i Ekologia!

Od początku naszej działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego stale podnosimy jakość naszych produktów, pamiętając o zachowaniu korzystnej dla odbiorcy ceny. W trosce o środowisko zmodernizowaliśmy nasze linie produkcyjne oraz zainstalowaliśmy panele fotowoltaiczne. By ograniczyć zużycie papieru wprowadziliśmy na naszych opakowaniach kod Quick Responce, który daje Klientowi wygodny dostęp do instrukcji.

Lider produkcji Komórek Lokatorskich

Nowoczesne podejście do budownictwa oraz chęć zapewnienia mieszkańcom wygodnej i zgodnej z normami bezpieczeństwa przestrzeni magazynowej, skłoniły nas do stworzenia unikatowego Systemu Wygrodzeń. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i innowacyjnym procesom produkcyjnym, zapewniamy Klientowi ostatecznemu 100% bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania. Szybkość montażu naszego Systemu Wygrodzeń jest niewątpliwym atutem na końcowym etapie każdej inwestycji!

Bramy – doświadczenie i niezawodność

Jako wieloletni producent bram, szczycimy się mnogością możliwości proponowanych naszym Klientom! Firma GMS posiada w swojej ofercie zarówno bramy rozwierne, uchylne, jak i segmentowe. W te produkty wyposażamy domy jedno i wielorodzinne, jak również miejsca parkingowe w garażach podziemnych. Klient ma wybór spośród wielu rodzajów wypełnień, przetłoczeń oraz kolorów, tak, by mógł idealnie dopasować bramę do swoich potrzeb. Stabilna i trwała konstrukcja gwarantuje użytkownikowi bezpieczeństwo, wygodę oraz wiele lat niezawodnej eksploatacji.

Składowanie odpadów – Altany Śmietnikowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy produkt, który pozwala na odgrodzenie miejsca składowania odpadów komunalnych od pozostałej przestrzeni. Zastosowanie najwyższej jakości stali daje Klientom pewność bezawaryjnego użytkowania przez wiele lat. Proponowane przez nas typy wypełnień zadowolą osoby, którym zależy na dyskrecji, jak i te, dla których najważniejsza jest pełna wentylacja. Nasze altany charakteryzują się trwałą i solidną budową oraz modernistycznym wyglądem.

Najlepsze Garaże na rynku!

Obserwując rynek zachodni, w którym ekologia i odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni stanowią podstawę planowania inwestycji, stworzyliśmy garaże o unikatowej konstrukcji. Zastosowane procesy produkcyjne oraz najwyższej jakości materiały przyczyniły się do tego, że nasze garaże uznawane są za najsolidniejsze. Jak w każdym naszym produkcie, tak i w garażach dajemy Klientowi wiele możliwości dostosowania wyglądu produktu do jego indywidualnych potrzeb.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: GMS Corporation

Adres: ul. Krynicka 55, 33–335 Nawojowa

Strona WWW: https://gms-system.com/