Oltens

Oltens

Tworząc naszą markę, chcieliśmy, by to, co robimy miało głębszy sens, znaczenie w branży, w której działamy. Dlatego długo szukaliśmy inspiracji, przyglądaliśmy się łazienkom w różnych miejscach – mieszkaniach i domach naszych bliskich oraz przyjaciół, apartamentach i hotelach. Wszystko po to, by odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie – jakie potrzeby związane z łazienką mają nasi Klienci?

Wbrew pozorom każdy z nas spędza w łazience sporą część swojego życia. Dlatego chcemy, aby była wygodna, piękna i nie sprawiała problemów. Nasi inżynierowie pracują nad tym, by produkty wyróżniały się funkcjonalnością i trwałością, a projektanci obudowują ich mechanizmy w nowoczesny design, by łazienki Oltens cieszyły oko.

Jesteśmy swiadomi i odpowiedzialni, dlatego kładziemy ogromny nacisk na dobór materiałów, rozwiązań technologicznych i metod produkcji. Nasi projektanci skupiają się na rozwiązaniach pozwalających na oszczędzanie wody i energii, na produkcji przyjaznej dla środowiska. Ponadczasowe formy produktów zachowują swoje właściwości przez wiele lat oraz są proste w montażu.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Oltens

Adres: 63-200 Jarocin, ul. Karola Marcinkowskiego 16

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://oltens.com