Wallje

Wallje

Oferujemy Ci druk wybranego przez Ciebie obrazu lub grafiki na dowolnej powierzchni.

Ozdobimy nim gipsowe ściany, drewno, metal, betonową powierzchnię, szkło, a nawet cegły.

Walljee to technologia, dzięki której nie musisz już kupować fototapet czy obrazów. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcesz upiększyć lub ozdobić ścianę – w domu, biurze, hotelu.

Stwórzmy razem coś pięknego!

1. Szybki czas realizacji

Dłużący się remont to nie zawsze wina opóźnień fachowców. Materiały wykończeniowe potrzebują odpowiedniego czasu, żeby wyschnąć lub uzyskać odpowiednią trwałość. To naturalnie wydłuża prace. Z Walljee ten problem Cię nie dotyczy. Konfiguracja maszyny zajmuje tylko kilka minut. Wydruk jest gotowy natychmiast, a pomieszczenie nie wymaga wietrzenia.

2. Alternatywa dla tapet i obrazów

Przesunięcia, nadmiar kleju, krzywo ustawiony wzór, wybrzuszenia – każdy, kto chociaż raz kleił tapetę lub fototapetę, zna te problemy. Nie musisz się o nie martwić, jeśli wybierzesz druk Walljee. Technologia nie wymaga łączenia, wiercenia otworów czy klejenia – projekt zawsze wykonany jest niczym od linijki i to w wysokiej jakości (od 700dpi).

3. Nieograniczone możliwości druku

Walljee spełnia marzenia dotyczące personalizacji wnętrza. Dowolną grafikę naniesiemy dla Ciebie łatwo i szybko. Powiedz nam tylko, o czym marzysz. Czy ma to być Twoje zdjęcie, ulubiony obraz, logo firmy, czy może cytat motywacyjny? Wybrana grafika może mieć do 4m wysokości i nieograniczoną szerokość. Daj się ponieść wyobraźni! Sam widzisz, podczas projektu tylko ona Cię ogranicza.

4. Twoje ściany nie muszą być idealne

Mankamenty na ścianach to nie tylko domena starego budownictwa. Mogą się zdarzyć także we wnętrzach niedawno odebranych od dewelopera. Dzięki Walljee nierówności, nie przekreślą Twoich marzeń o atrakcyjnym wnętrzu. Druk wykonujemy nawet na nierównej powierzchni. Ściana nie wymaga też specjalnego przygotowania.

5. Czystość (bez kurzu i ekipy remontowej)

Walljee pozwoli Ci przeprowadzić błyskawiczną metamorfozę wnętrza. Po tym remoncie nie będziesz musiał sprzątać miesiącami. Praca maszyny jest bezpyłowa – przebiega bez kurzu. Nie musisz też wdychać nieprzyjemnych oparów. Druk nie niszczy ściany. Podczas kolejnego remontu nie musisz zdzierać ani szpachlować grafiki. Gdy obraz Ci się opatrzy, wystarczy go zamalować i stworzyć kolejny.

6. Ekologiczne farby

Druk wykonywany jest ekologiczną farbą. Tusz po wyschnięciu nie ma zapachu. Co ważne, nadruk jest trwały. Niezmywalne farby są odporne na działanie wody, detergentów i środków dezynfekujących. Możesz je wykorzystać w miejscach o wysokim standardzie sterylności, np.: w przychodni czy szpitalu.

7. Wieloletnia trwałość

12 lat – nawet przez tyle czasu nadruk pozostanie na Twojej ścianie w nienagannym stanie (w zamkniętym pomieszczeniu). Dzięki temu, że tusz utwardzony jest światłem UV, w suchych pomieszczeniach kolory nie bledną i nie rozmazują się. Wydruk jest ponadto odporny na kurz i zarysowania. Gdy pojawi się na nim zabrudzenie, możesz je łatwo zmyć. Na zewnątrz druk ma 2 lata gwarancji i utrzymuje się 5 lat po zabezpieczeniu.

8. Indywidualny i unikatowy projekt

W Walljee spełniamy Twoje marzenia! Drukujemy co chcesz i gdzie chcesz. Technologia pozwala nam wykonać nadruk na różnorodnych powierzchniach. Każdy projekt wykonywany jest w dużej jakości – min. 700dpi. Nadruk wygląda bardzo naturalnie i jest zawsze precyzyjny, gdyż nie wymaga ręcznych łączeń.

9. Kompleksowa usługa

W Walljee towarzyszymy Ci na każdym etapie projektu – od pomysłu w głowie do jego realizacji. Oczywiście możesz przyjść do nas z gotową grafiką i z przyjemnością ją wydrukujemy. Nie martw się jednak, jeśli jeszcze nie do końca wiesz, na co się zdecydować. Pomożemy Ci stworzyć projekt, który ozdobi Twoje ściany.

10. Możliwość druku na każdej powierzchni

Drukarka Walljee jest uniwersalna. Ozdobi dopiero co wygładzone ściany, jak i te z wieloletnią historią. Co ważne, powierzchnia wydruku jest dowolna. Ozdobisz: ścianę, gips, tapetę, drewno, beton, cegłę, szkło, metal, plastik, ceramikę, kamień i klinkier.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Wallje

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.walljee.pl