Voster

Voster


Jesteśmy jednym z czołowych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych. Firma Voster wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość swoich produktów i ich precyzyjne wykonanie gwarantuje zadowolenie klientów z dokonanego wyboru. Nowoczesny design i atrakcyjne ceny, to tylko niektóre z cech wyróżniające nas od konkurencji.

30 lat doświadczenia…

Nasza firma została założona w 1993 r. Początkowo Firma działała pod nazwą Drewno-Hurt, a od roku 2012 przyjęliśmy nazwę Voster. W pierwszych latach swoją działalność oparliśmy na produkcji i sprzedaży materiałów drewnianych. Z biegiem czasu Voster wyspecjalizował się w produkcji stolarki drzwiowej, w tym przede wszystkim w produkcji skrzydeł płytowych i skrzydeł ramowych.

Bogaty asortyment…

Elastyczność i otwartość na potrzeby partnerów oraz klientów sprawiają, że Voster nieustannie poszerza swój asortyment. Dziś wśród produktów firmy Voster oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Ponadto w naszej ofercie znajdują się akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp.


Obsługa i sprzedaż na terenie całej Polski oraz za granicą…

Jesteśmy firmą, która prężnie rozwija swoją działalność na terenie całego kraju jak również podbija rynki zagraniczne. Nasze produkty sprzedajemy do największych sieci handlowych w Polsce oraz m.in. do takich krajów jak Czechy, Słowacja, Węgry, czy Stany Zjednoczone. Firma oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień stała się jednym z czołowych producentów stolarki drzwiowej w Polsce.

Wysoka jakość i oryginalny design…

Polityką naszej firmy jest uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości, dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów. Pozwala to nam stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego naszego Klienta.

Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się najwyższą jakością i wyjątkowym designem.

Marka wyróżniana wieloma prestiżowymi nagrodami…

Jesteśmy polską firmą z wartościami. Zaangażowanie i pasja to nasz największy kapitał. Systematycznie inwestujemy w wiedzę, ulepszamy produkty, wdrażamy najnowsze technologie. Nasze zaangażowanie i dynamiczny rozwój był wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Mamy na koncie takie wyróżnienia jak Przedsiębiorstwo Fair Play czy Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Zaufało nam tysiące zadowolonych użytkowników i to właśnie dla nich wciąż się rozwijajmy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Voster

Adres: ul. Mickiewicza 155 37-400 Nisko

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.voster.pl/