Stella Green

Stella Green

DLA AMATORÓW I PORFESJONALISTÓW

EKOLOGICZNE

Stella Green producent nowoczesnych systemów stabilizacji powierzchni pochodzących z czystych odpadów poprodukcyjnych. Kratka drogowo-parkingowa jest doskonałą alternatywą dla kostki brukowej, asfaltu czy betonu.

WYSOKA JAKOŚĆ

W produktach zastosowane są wyjątkowe rozwiązania oraz wysokiej jakości materiał. Gwarantuje to trwałe i skuteczne użytkowanie wszystkich oferowanych produktów.

WSZECHSTRONNE

Nasze obrzeża i kratki zastosujesz wszędzie tam, gdzie trzeba wzmocnić lub zabezpieczyć podłoże. Wyjątkowo łatwo i sprawnie je zainstalujesz.

POWIERZCHNIA BIOLOGICZNIE CZYNNA, POWIERZCHNIA PRZEPUSZCZALNA

Kratki stabilizujące dzięki innowacyjnym rozwiązaniom gwarantują pełną cyrkulację wód opadowych. W obecnym czasie duży nacisk kładzie się na organizację terenów przepuszczalnych. Miasta na podstawie uchwały rady miejskiej określają wysokość opłaty za korzystanie z sieci deszczowej i odprowadzenie wody. Przed nami jeszcze nowelizacja ustawy o podatku od deszczu, który również zakłada opłaty za utraconą retencję. Obu opłat można uniknąć zagospodarowując wodę deszczową lub tworząc powierzchnię przepuszczalną.

Kratki Stella Green, w przypadku stabilizacji trawników pozwalają na zachowanie pełnej wegetacji roślin i rozrostu trawy.

Oferujemy

  • Kratki trawnikowo-parkingowe
  • Obrzeża ogrodowe o uniwersalnym zastosowaniu
  • Stabilizacje padoków dla koni
  • Kastry i wiadra budowlane

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Stella Green

Adres: 82-310 Gronowo Górne, ul. Berylowa 7

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://kratkaml.pl/