HEATPEX - Ile skrzynek tyle metrów rury

HEATPEX - Ile skrzynek tyle metrów rury


Od 01 czerwca wystartowała ogólnopolska promocja firmy HEATPEX na produkty do rekuperacji HEATPEX ARIA „Ile skrzynek tyle metrów rury”. W okresie trwania promocji do każdej kupionej skrzynki rozdzielczej ARIA CONNECT otrzymasz 1 metrową rurę ARIA ADURO o średnicy 160 mm za 1 zł. Promocja jest realizowana wspólnie z sieciami handlowymi na terenie całej Polski i trwa do końca czerwca lub wyczerpania zapasów.

ARIA ADURO to system rozprowadzania powietrza do rekuperacji wykonany z lekkiego materiału o doskonałych właściwościach izolacyjnych i stanowi alternatywę dla rur metalowych typu spiro. Produkowany jest w 3 średnicach: 125, 160, 200 mm. Służy do przesyłania dużych strumieni powietrza do i z rekuperatora.

Został opracowany z myślą o rekuperacji w domach jednorodzinnych i wraz z systemem ARIA CONNECT stanowi kompletny system rozprowadzania powietrza do rekuperacji HEATPEX ARIA.

Autorska technologia OneClick® pozwala na ultra szybkie i łatwe łączenie wszystkich elementów systemu bez użycia narzędzi. Zastosowane materiały, wspomniany opatentowany system połączeń OneClick® oraz konstrukcja poszczególnych elementów pozwala na osiągnięcie najwyższej klasy szczelności ATC1 wg normy PN-EN-17192, potwierdzonej badaniami wykonanymi przez niezależne laboratorium. Oznacza to trzykrotnie wyższą szczelność od systemów z klasą D.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Heatpex

Adres: ul. Chrzanowskiego 11, 80-278 Gdańsk

Strona WWW: https://heatpex.pl/