Bruk-Bet

Bruk-Bet

Dla partnerów i brukarzy

Doskonała znajomość najnowszych trendów w projektowaniu krajobrazu, w połączeniu z wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, surowcami niepodważalnej jakości i wysokiej klasy specjalistami, zaowocowała stworzeniem nowej, unikalnej kolekcji produktów.

Na szczególną uwagę zasługują: dekoracyjne i elewacyjne płyty ścienne, wielkoformatowe płyty brukowe, seria murków do zastosowań w ogrodowej architekturze, ale przede wszystkim najnowsze płyty tarasowe, o niespotykanej dotąd wytrzymałości i estetyce.

Sukces firmy Bruk-Bet jest wypadkową wielu czynników oraz efektem pracy szerokiej grupy specjalistów.

Nie byłby możliwy bez naszych partnerów handlowych, którzy od lat wspierają nas w rozwoju firmy, zapewniając niezaprzeczalną pozycję jednego z liderów polskiego rynku. Nasza sieć dystrybucji została zbudowana tak, aby każdy klient indywidualny miał szybki i łatwy dostęp do wykwalifikowanych doradców. Dlatego obok firmowych biur sprzedaży na terenie Polski, możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z dystrybutorami regionalnymi, reprezentowanymi przez liczną grupę handlowców i sprzedawców.

W sposób ciągły dbamy o ich rozwój oraz podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji, oferując regularne cykle specjalistycznych szkoleń produktowych. Wspólnie z nimi przeprowadzamy także szkolenia dla wykonawców, których później rekomendujemy odbiorcom naszych produktów. Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie zagwarantować klientom profesjonalną obsługę oraz zapewnić im dostarczenie usług dodatkowych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy: https://www.bruk-bet.pl/dla-partnerow

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Bruk-Bet

Adres: Nieciecza 199, 33-240 Żabno

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.bruk-bet.pl