Arka

Arka

ARKA – Ułatwiamy pracę instalatorom tworząc z pasją innowacyjne produkty

Arka sp. z o.o. sp.k. istnieje od 1999 roku i jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów asortymentu dla instalatorów na rynku. Jako firma z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem w branży sanitarnej, zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych Klientów.

Innowacyjne rozwiązania

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych partnerów łączymy doświadczenie z nauką i rozwojem wiedzy technicznej. Budujemy długotrwałe relacje z Klientami.

Posiadamy własne laboratoriumDział Kontroli Jakości, co pozwala nam sprawdzać jakość produktu na każdym etapie produkcji. Zanim trafi on do użytkownika, przechodzi szereg testów na szczelność i wytrzymałość.

Współpracujemy z Politechniką Koszalińską w zakresie wzornictwa przemysłowego oraz badań wytrzymałościowych i certyfikacyjnych. Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015, który jest sprawnym narzędziem do ciągłego podnoszenia jakości usług i zwiększania efektywności firmy.

Ciągły rozwój i doświadczenie zespołu Arki skutkują powstaniem szeregu innowacji, których rezultatem jest uzyskanie patentów i zastrzeżeń na poszczególne produkty lub rozwiązania.  Dążenie do podnoszenia jakości naszych wyrobów służy bezawaryjnemu i ekonomicz­nemu użytkowaniu.

Najwyższa jakość

Zapewniamy klientom 100% gwarancji na nasze produkty. Dbamy o to, by każdy etap produkcji przebiegał prawidłowo zapewniając wysoką jakość wykonania gotowego wyrobu.

Jakość świadczonych przez nasz zespół usług potwierdzają liczne nagrody przyznawa­ne naszej firmie, w tym wyróżnienie w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2021 w kategorii firm o przychodach 50-250 mln złotych z województwa zachodniopomorskiego.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Arka

Adres: ul. Ogrodowa 5, 76-004 Sianów

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://arka-instalacje.pl/