AlphaDam

AlphaDam

Czym się zajmujemy

W dzisiejszej technologii budowlanej istotną rolę odgrywają izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe. Od właściwego stosowania tych wyrobów zależy w dużym stopniu nie tylko jakość i żywotność budynków, ale i komfort dla ich użytkowników. AlphaDam oferuje cały szereg nowoczesnych rozwiązań zarówno dla dużych projektów budowlanych jak i dla indywidualnych budynków mieszkalnych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie we wszystkich częściach konstrukcyjnych budynków – od części podziemnych poprzez ściany i elewacje aż po dach.

Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od 2001 roku profesjonalne izolacje wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa. Do 2008 roku naszym podstawowym produktem była izolacja pozioma wytworzona z polietylenu.

Od początku działania firmy wchodziliśmy na rynki eksportowe, co skutkowało szybkim wzrostem produkcji i sprzedaży.

AlphaProPlus

Innowacyjna hydroizolacja pod fundamenty na części podziemne budynku. AlphaProPlus nadaje się szczególnie do izolacji przeciwwodnej pod duże inwestycje. Chroni beton przed przenikaniem wody do betonu. Wykończenie powierzchni membrany AlphaProPlus specjalną powłoką ułatwia wiązanie membrany na stałe do betonu. Łączenie pasów jest możliwe za pomocą systemowych taśm klejących lub prostego zgrzewania gorącym powietrzem.

AlphaThor

Trójwarstwowa (zbrojna) lub jednowarstwowa hydroizolacja EPDM z rdzeniem z włókna szklanego. Poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii membrana AlphaThor posiada bardzo solidne właściwości mechaniczne i jest bardzo odporna na działanie promieniowania UV. AlphaThor przeznaczony jest do pokrycia dachów płaskich w systemie tradycyjnym i odwróconym, tarasów balkonów i stropodachów.

AlphaFacade

Nowoczesne produkty do izolacji stolarki otworowej w budynku: Taśma EPDM AlphaFacade do izolacji przeciwwilgociowej przeznaczona do izolacji połączeń między ościeżnicą okienną i drzwiowąa murem. W wersji pełno-powierzchniowo samoprzylepnej AlphaFacade tworzy trwałą izolację przeciwwilgociową i przeciwwodną pod połączeniami płyt elewacyjnych na wentylowanych lub tradycyjnych elewacjach budynków.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Alphadam

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.alphadam.com/