Florian Centrum Sp. z o.o.

Florian Centrum Sp. z o.o.

Szkolenia milowym krokiem na ścieżce rozwoju

Nieodłącznym elementem sukcesu w każdej dziedzinie, tuż obok ciężkiej pracy i systematyczności, jest chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności oraz doskonalenia tych posiadanych. Dotyczy to w dużej mierze zawodów rzemieślniczych, wymagających zastosowania dobrze znanych zagadnień w praktyce.

Dokładnie tak jest w przypadku dekarzy. Zmieniające się trendy w budownictwie i coraz to nowsze techniki wzbudzają w nich chęć – ale przede wszystkim potrzebę – posiadania jak najbardziej aktualnej wiedzy. A ofert szkoleń, zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem, pojawia się na rynku coraz więcej.

Szeroki wybór szkoleń dekarskich

Wraz z występującym wśród dekarzy, rosnącym zainteresowaniem, na rynku stale pojawiają się nowe oferty szkoleń – zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Popularnością cieszą się głównie te drugie.  Wybierając szkolenie, warto wziąć pod uwagę głównie te, przeprowadzane na materiałach, na których najczęściej pracujemy, bądź na których praca sprawia nam trudność. Dla dekarzy dostępne są szkolenia z zakresu montażu różnego rodzaju pokryć dachowych (np. stalowych), rynien, wentylacji dachu, czy też obróbki komina. Wybór szkolenia z zakresu dostosowanego do potrzeb umożliwi nie tylko doskonalenie posiadanych umiejętności, ale także poznanie nowych technik, które mogą pomóc w podniesieniu jakości usług oraz optymalizacji działań. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o udziale w szkoleniu warto zapoznać się z opiniami osób, które miały okazję uczestniczyć w nim wcześniej. Nie zapominaj również o weryfikacji – sprawdzeniu w kilku źródłach wiarygodności organizatora oraz prowadzących.

Prowadzący ma znaczenie

Gdy już zdecydujemy się na to, w jakiego rodzaju szkoleniu chcemy wziąć udział, należy zwrócić uwagę na inne istotne elementy. Przy wyborze szkolenia dobrze jest kierować się również jego prowadzącym. Inwestując czas i środki finansowe, chcemy mieć pewność, że wiedza zostanie przekazana nam w sposób zrozumiały, rzetelny, ale przede wszystkim będzie ona zgodna ze sztuką dekarską i obowiązującymi przepisami budowlanymi. Dlatego warto wybrać szkolenia prowadzone przez doświadczonych dekarzy. Firma Florian Centrum organizuje szkolenia we współpracy ze swoim Ambasadorem – Łukaszem Bryzikiem. Łukasz to nie tylko rzemieślnik z wieloletnim doświadczeniem, ale także Orzecznik Techniczny oraz Wiceprezes ds. szkoleń kujawsko-pomorskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Ćwicz na najlepszych narzędziach

Kolejnym istotnym elementem, który decyduje o wyborze jednego szkolenia spośród szerokiej gamy dostępnych, jest wykorzystywane podczas warsztatów wyposażenie. Nim zdecydujesz się na szkolenie, sprawdź, na jakich narzędziach będziesz pracował. Rolą organizatora jest zapewnienie narzędzi wysokiej jakości, sprawnych, umożliwiającym dekarzom precyzyjne wykonywanie obróbek i prac montażowych. Podczas szkoleń najczęściej umiejętności zdobywa się, pracując na makietach – one również powinny zostać zapewnione przez organizatora.

Gdzie szkolą się dekarze?

Florian Centrum oferuje nie tylko szkolenia w znajdującym się w podwarszawskim Sokołowie Centrum Szkoleniowym należącym do Grupy Pruszyński. Do dyspozycji dekarzy biorących udział w szkoleniach zorganizowanych przez Florian Centrum dostępne jest również wyposażone w wystawki auto szkoleniowe. Umożliwia ono przeprowadzanie szkoleń w dowolnym miejscu. Elastyczność związana z miejscem odbywania się szkoleń stanowi ogromne udogodnienie w ich organizacji.

Wartość, jaką niosą za sobą szkolenia

Szkolenia dla dekarzy stanowią dla nich przede wszystkim ogromną wartość edukacyjną. Ich uczestnicy cenią sobie zdobywanie wiedzy i szlifowanie umiejętności pod okiem najlepszych w branży ekspertów. Bez wątpienia zaletą nauki w praktyce jest możliwość zauważenia na bieżąco popełnianych błędów i natychmiastowego wyeliminowania ich poprzez wskazanie poprawnej metody pracy przez fachowca. To wpływa na wyższą jakość przyszłych prac i świadczonych usług.

Przestrzeń na dialog

Udział w szkoleniach niejednokrotnie dawał uczestnikom zupełnie inne spojrzenie na dekarstwo. Takie wydarzenia to również doskonała okazja do spotkań z innymi przedstawicielami branży – wymiany spostrzeżeń, rozmów, nawiązywania biznesowych relacji. Szkolenia stwarzają przestrzeń do dyskusji i dialogu – to cenna wartość, którą – zaraz obok zdobywania wiedzy – cenią sobie przedstawiciele branży dekarskiej.

Nie zwlekaj – bierz udział w szkoleniach!

Lista korzyści płynąca z czynnego udziału w szkoleniach jest bardzo długa. Stale rosnące zainteresowanie udziałem oraz zadowolenie uczestników świadczy o ich znaczeniu dla dekarzy. Najlepiej jednak przekonać się o ich zaletach w praktyce. Dekarzu – nie czekaj! Zgłoś się do udziału w szkoleniu dla wykonawców i  szlifuj swoje umiejętności pod okiem ekspertów. Możesz mieć pewność, że zdobyta wiedza zaowocuje w przyszłości.

Gdzie zgłosić się na szkolenie?

Jeśli chcesz wziąć udział w organizowanym przez Florian Centrum szkoleniu, skontaktuj się z dystrybutorem współpracującym z firmą, bądź z działem marketingu Florian Centrum pod numerem telefonu 509 706 815 lub adresem e-mail: [email protected].

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Florian Centrum Sp. z o.o.

Adres: ul. Metalowa 11 A, 99-300 Kutno

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://floriancentrum.com.pl/