Atlas

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
800 168 083

 

 

Kręgosłupem marki musi być dobry produkt – takie założenie obowiązywało w ATLASIE od początku. Ale dobrych produktów jest wiele, więc aby odnieść sukces na rynku, trzeba się wyróżnić. Dlatego twórcy marki zdecydowali się zbudować ją na fundamencie narodowych treści i wartości oraz stworzyć wizerunek firmy, która ma zasady. Dzięki takiej strategii, przez dwadzieścia lat funkcjonowania na rynku, marka ATLAS zapracowała sobie na lojalnego klienta, który jest gwarantem jej siły.

Gdy zapytano Polaków, z jakich marek są dumni, najczęściej się nimi chwalą i polecają za granicą, na pierwszym miejscu wśród 108 marek wymienili markę ATLAS.

GRUPY PRODUKTÓW:

  • materiały do układania okładzin ceramicznych i kamiennych
  • materiały gruntujące, czyszczące i zabezpieczające
  • dodatki do zapraw
  • posadzki i podkłady samopoziomujące
  • gotowe zaprawy budowlane
  • materiały izolacyjne i uszczelniające
  • tynki szlachetne i bezspoinowe systemy ociepleń
  • farby
  • produkty gipsowe

 

Atlas M-System

nowa technologia umożliwiająca stworzenie konstrukcji nośnej. Oparta jest na regulowanym samonastawnym łączniku. Służy do stworzenia zabudowy ścian i sufitów płytami g-k lub drewnopochodnymi.

 

Główne zalety technologii Atlas M-System:

Idealny do remontów – wynika że faktu, że zabudowujemy remontowaną przegrodę. Istniejące na niej warstwy muszą być tylko nośne. Geometria podłoża (prostopadłość, równoległość) nie jest problemem bo korygujemy to na łącznikach. Ewentualne przeszkody takie jak rury, przewody elektryczne łatwo można ominąć. W takich przypadkach jest to bardzo szybka technologia.

Minimalnej utraty zabudowywanej przestrzeni – obecnie każdy centymetr mieszkania ma dużą wartość. Stosując tradycyjną technologie musimy odsunąć się od najbardziej wystającej przeszkody. W Atlas M-System możemy zlicować się z nią.

Wykonanie konstrukcji jest bardzo proste – wymaga typowych narzędzi jakie posiada Wykonawca. Czyli wkrętarki, młoto-wiertarki, oraz lasera krzyżowego. W każdym opakowaniu jest instrukcja montażu krok po kroku oraz rysunki najczęściej spotykanych przypadków. Konstrukcję nośną na ścianie czy suficie Wykonawca zrobi sam. Nie potrzebuje do tego pomocnika.

Lekki w transporcie – jedno opakowanie wystarcza max do wykonania 4 m2 konstrukcji i waży poniżej 2 kg. Wykonawca jest w stanie przenieść ich jednorazowo 15 szt. Czyli konstrukcja pod 60m2 płyt. Dodatkowo wnosząc ją do pomieszczenia nie uszkodzi ścian w klatce schodowej jak się często zdarza w przypadku profili.

Bezpieczny – M-system nie posiada ostrych krawędzi, dlatego wykonawca nie pokaleczy się nim.

Bezawaryjny – Łączniki zamocowane są tylko do zabudowywanej powierzchni. Nie oddziaływują na niego naprężenia wewnętrzne gdyż każdy łącznik pracuje niezależnie. Dodatkowo zamocowane płyty nie mają styczności z innymi przegrodami (połączenie ślizgowe lub wypełnienie akrylem naroży). Powoduje to że pojawienie się rys i pęknięć na powierzchni ściany lub sufitu jest mało prawdopodobne.

 

 

 

Galeria