Vilpe

Vilpe

Marka VILPE ​​znana jest przede wszystkim z szerokiej gamy doskonałej jakości kominków i wentylatorów dachowych, oraz produktów komplementarnych, odpowiednich do montażu na każdym rodzaju dachu.  

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować szeroką gamę produktów, w wielu kolorach i rozmiarach, pasujących do większości budynków i dachów. Nasze produkty, zaprojektowane w Finlandii, zostały opracowanez myślą o najtrudniejszych warunkach pogodowych.W związku z tym gwarantujemy 10-letnią trwałość ich koloru. Marka VILPE ​​jest również znana z dostarczania niekonwencjonalnych rozwiązań, a wiele naszych innowacji stało się standardem branżowym na przestrzeni lat.

Zespół odpowiedzialny za rozwój produktów VILPE ​​wprowadza 4-6 różnych innowacji rocznie, wiele z nich we współpracy z naszymi partnerami. Dotychczas opracowano ponad 38 opatentowanych rozwiązań. Wciąż znajdujemy nowych partnerów do współpracy opracowując na ich potrzeby nowe, niestandardowe rozwiązania. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Budownictwo jednorodzinne

Rozwiązania od klasy standardowej do premium dla zintegrowanej wentylacji budynków jednorodzinnych. Szczelne przejście dachowe.

Wielokondygnacyjne budownictwo mieszkaniowe

Rozwiązania wentylacyjne dla gospodarstw domowych i mieszkań. Wentylacja dachów i piwnic, odwodnienie dachów, mocowania dachów.

Budownictwo przemysłowe

Rozwiązania wentylacyjne konstrukcji budynków, odwodnienia dachów. Mocowania dachowe. Szczelne przejścia dachowe.

Długowieczne produkty na każdą pogodę. Znajdź produkt odpowiedni dla swoich potrzeb.

Wentylacja wyciągowa

Lepsze powietrze w pomieszczeniach dzięki wyrzutniom i wentylatorom dachowym VILPE.

Nawiewniki i czerpnie

Stały i odpowiedni dopływ świeżego powietrza z zewnątrz umożliwiający właściwą cyrkulację.

Przejścia

Wodoszczelna instalacja produktów dachowych za pomocą przejść dachowych VILPE.

Łączniki

Szeroki wybór łączników dachowych do każdego pokrycia. Nasza oferta obejmuje również łączniki regulowane.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Vilpe

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.vilpe.com/pl/