Proneko

Proneko

Więcej niż budowanie

Wierzymy, że bycie deweloperem to coś więcej, niż tylko budowanie. W Proneko uczciwość, szacunek i zaufanie stanowią podstawę wszystkiego, co robimy. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów, dbamy o ich wygodę, komfort i lepsze życie.

Lata doświadczenia

Proneko to połączenie świeżego podejścia do budownictwa mieszkaniowego z wiedzą ekspercką, nowymi technologiami oraz dbaniem o przyrodę. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, podwykonawców, kontrahentów i zarządu tworzymy inwestycje na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i detale.

Kaskada Jasień – osiedle, które sprosta Twoim wymaganiom

Kaskada Jasień to inwestycja absolutnie wyjątkowa, położona w modnej dzielnicy Gdańska – Jasieniu. Lokalizacja gwarantuje niespotykany komfort i sprawną komunikację z innymi częściami miasta – autobusem, autem czy rowerem. Bliskość Alei Armii Krajowej, umożliwi przyszłym mieszkańcom dotarcie do centrum w ciągu niespełna 12 minut. Niebawem powstanie również przystanek PKM. W najbliższej okolicy znajduje się żłobek, centrum handlowe, przychodnia i inne usługi.

Osiedle Kaskada Jasień to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, ale które nie chcą rezygnować z licznych zalet życia w mieście. To wieloetapowe osiedle, które sprosta wszystkim wymaganiom. Pierwszy etap to trzy budynki a w nich funkcjonalne mieszkania o metrażach od 30 do 77 mkw, co czyni je dostępnymi dla singli, młodych małżeństw, jak i rodzin z dziećmi. To również idealny produkt inwestycyjny pod wynajem. W ofercie przewidziano miejsca postojowe w hali garażowej, miejsca zewnętrze oraz komórki lokatorskie. Każde mieszkanie będzie posiadało ogród, taras lub balkon. Na terenie osiedla zaprojektowano, m.in: plac zabaw, siłownię zewnętrzną, stojaki rowerowe, ogrody deszczowe oraz urokliwe tereny zielone. Projektując osiedle zachowano kaskadowe ukształtowanie terenu co nadaje mu naturalności i indywidualności. Budujemy z najlepszych materiałów, z najlepszymi architektami, inżynierami i podwykonawcami. Zakończenie budowy planowane jest już w tym roku! Sprawdź ofertę Dewelopera Proneko i wybierz idealne mieszkanie dla siebie lub pod wynajem. Pomagamy również w zaprojektowaniu mieszkania, wykończeniu pod klucz czy wynajmie. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni. Mieszkanie na osiedlu Kaskada Jasień to pewna inwestycja na lata.

To zdecydowanie jedyna taka inwestycja w tej części Gdańska!

Uczciwość, szacunek i zaufanie stanowią podstawę naszych działań

W naszych projektach łączymy świeże podejście do budownictwa mieszkaniowego z wiedzą ekspercką. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, tworzymy inwestycje na najwyższym poziomie. Projektujemy mieszkania z dbałością o najmniejszy detal, aby stworzyć dla naszych Klientów wymarzone, funkcjonalne miejsce do spokojnego życia.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Proneko

Tel: 534-111-087

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://proneko.pl/