Pro-Service®

Pro-Service®

O nas

Przedsiębiorstwo spółki jest laureatem wielu nagród i wyróżnień  polskich i międzynarodowych targów innowacji i wynalazków.

Wprowadzona w 2009 roku grupa produktowa pod nazwą „Wielogazowy i wielopunktowy system detekcji CO/LPG …NO2  w garażach i parkingach podziemnych.”, jako jedyny taki system na świecie,  zdobyła kilkanaście medali międzynarodowych targów wynalazczości.

Sukcesy firmy zapewnia stabilna załoga najlepszych w branży inżynierów, techników, pracowników sprzedaży i administracji .

Systemy detekcji naszej produkcji chronią wiele obiektów przemysłowych, laboratoryjnych, energetycznych itp…oraz  garaże i parkingi podziemne   w Polsce, Holandii ,Belgii, na Słowacji oraz w Egipcie.

Nasz rozwój  zawdzięczamy dużej grupie kluczowych i stałych klientów oraz dobrej współpracy z najlepszymi w branży projektantami elektrycznymi i sanitarnymi oraz firmami wykonawczymi.

Nasi partnerzy zawsze mogą liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji, od koncepcji ,dokumentacji, poprzez uruchomienia i odbiory systemów detekcji naszej produkcji.

Ogólnopolski serwis producenta i autoryzowanych serwisów zapewnia fachowy i terminowy nadzór nad systemami detekcji naszej produkcji.

Działalność

  • Produkcja i sprzedaż systemów detekcji gazów toksycznych i wybuchowych (detektory gazów toksycznych i wybuchowych w wersji standardowej i Ex-ATEX , jednostki centralne, peryferia, akcesoria i oprogramowanie ) na rynku krajowym i w eksporcie.
  • Opracowanie, prototypowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych  rozwiązań w detekcji i pomiarze gazów toksycznych i wybuchowych
  • Serwis instalacji detekcji gazów własnej produkcji – przeglądy okresowe, diagnostyka, rekalibracje, prowadzenie dokumentacji systemu
  • Uruchomienia, odbiory końcowe, przeglądy zerowe systemów detekcji gazów
  • Konsultacje i opinie techniczne ,koncepcje zabezpieczeń , konsultacje przedprojektowe
  • Szkolenie projektantów sanitarnych i elektrycznych oraz firm instalacyjnych w zakresie zasad i metod  detekcji gazów
  • Szkolenia podstawowe i uzupełniające rekomendowanych firm- autoryzowanych serwisów

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Pro-Service ®

Adres: os. Złotej Jesieni 4, 31-826 Kraków

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.pro-service.com.pl/