Genderka

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+ 48 52 376 10 10

Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

 

Historia firmy sięga 1989 roku, kiedy to powstał jej pierwszy Zakład Produkcyjny w Niwach k/Bydgoszczy. Kolejne lata zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy. Zbudowano kolejne zakłady, regularnie powiększano zaplecze technologiczne oraz zwiększano zatrudnienie. Proces permanentnego rozwoju firmy nie został w żaden sposób spowolniony. W dniu dzisiejszym nasza firma to między innymi:

  • 5 zakładów produkcyjnych na terenie kraju
  • 1 zakład produkcyjny w Rumunii
  • 60 własnych środków transportowych do przewozu styropianu
  • 5 samochodów do przewozu surowca
  • roczna produkcja przekraczająca 1 milion metrów sześciennych styropianu
  • 7 terenowych przedstawicieli handlowych
  • łączne zatrudnienie dla 200 osób

 

GENDERKA to w 100% polska firma kojarzona na rynku jako marka której siłę stanowi rzetelność, konsekwencja, a przede wszystkim jakość. To marka Polskiego styropianu ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ekspansję na rynki zagraniczne firma GENDERKA rozpoczęła uruchamiając w 2007 roku produkcję w jej pierwszym Zakładzie w Oradei na terenie Rumunii.

 

Stawiając na jakość wysoko podnieśliśmy poprzeczkę wymagań przede wszystkim wobec samych siebie. Wszystkie nasze zakłady zostały wyposażone w laboratoria badawcze, umożliwiające bieżące badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Robimy tak, bo wiemy, że jakość życia to suma składowa jego elementów. Każdy z nas stara się, aby wszystkie fragmenty go otaczające tworzyły harmonijną i dopasowaną całość. Najważniejszymi w naszym życiu osobami, wydarzeniami i sytuacjami zajmujemy się osobiście, troszczymy się, dbamy o nie. W innych sprawach zdajemy się na specjalistów, ludzi, którzy poświęcili się danemu, konkretnemu zagadnieniu, zgłębiając jego szczegóły i dochodząc w nim do perfekcji. Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości styropianu. Wiemy, że jest to tylko niewielki fragment otaczającego nas świata, ale jemu poświęciliśmy się i doszliśmy w nim do perfekcji. Siła jakości naszych produktów ma źródło w pasji tworzenia, która charakteryzuje każde nasze działanie. Można to stwierdzić poznając nas bliżej, do czego Państwa zachęcamy.

Galeria