Wutkowski

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 52 33 40 810

 

Wutkowski to polska firma rodzinna o zasięgu międzynarodowym, która jest obecna na rynku od 1997 roku. W ciągu 24 lat staliśmy się doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Nasi klienci doceniają szybkie terminy realizacji zamówień oraz szeroki wachlarz asortymentu, który systematycznie poszerzamy o nowości na rynku.


Współpracujemy z liderami branżowymi i największymi światowymi dostawcami i producentami surowca na świecie. W naszej ofercie hurtowej mamy ponad 600 rodzajów szkła, nasze zapasy surowca to ponad 700 tys. m2 szkła a powierzchnie magazynowe to 9 tys. m2. Oferta hurtowa to m.in. szkło bezbarwne w różnych grubościach, szkło ekstra białe, szkła lakierowane (AGC LACOBEL, SGIM PLANILAQUE, AGC LACOMAT), szkła ornamentowe i satynowane, szkło laminowane i zbrojone, lustra oraz szkła specjalistyczne. Konfekcjonujemy wszystkie pozycje asortymentowe, także o różnych wymiarach.


Największy atut naszego zaplecza logistycznego to precyzyjnie zorganizowany łańcuch dostaw. Surowiec dostarczany jest bezpiecznie i szybko własnym, specjalistycznym taborem o zróżnicowanej ładowności wyposażonym w profesjonalne stojaki stalowe oraz żurawie HDS.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Część produkcyjna to 17 tys. m2 powierzchni wyposażonej w automatyczne linie do rozkroju i kompleksowej obróbki szkła. Do naszej oferty, oprócz mechanicznej obróbki, wprowadziliśmy również hartowanie i laminowanie szkła. To zaawansowane technologie polegające na wzmocnieniu struktury szkła i podniesienie parametrów bezpieczeństwa. Tym samym wyszliśmy naprzeciw światowym trendom związanym z poprawą bezpieczeństwa użytkowego i zaostrzeniu norm szkła budowlanego.
Zatrudniamy blisko 200 specjalistów w dziedzinie szkła, którzy dbają o jakość produktu i kompleksową obsługę zamówień.


Z naszymi klientami budujemy długotrwałe relacje. Rozwijamy cały proces spersonalizowanej opieki nad klientem, również po zakończonej transakcji sprzedaży.

Galeria