Greenenerga

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 570 590 550

 

Postęp cywilizacji spowodował, że energia elektryczna jest standardem, bez którego trudno wyobrazić nam sobie życie. Jednak konwencjonalne źródła z paliw kopalnych: węgla, ropy, gazu oraz emisja substancji powstających w wyniku spalania tych paliw pustoszą atmosferę i niszczą cały ekosystem Ziemi.

 

Odnawialne źródła energii, czyli m.in energia ze słońca pozwalają uchronić środowisko naturalne oraz przygotowują je na moment, w którym wyczerpią się zasoby stosowane obecnie. Fotowoltaika dla firm i fotowoltaika dla domu są nieuniknioną przyszłością energetyki na Ziemi, dlatego już dziś warto powierzyć im np. ogrzewanie domu. Rynek odnawialnych źródeł energii jest wciąż doskonalony, a my aktywnie w nim uczestniczymy, aby zapewnić Państwu bezpieczną, tanią i ekologiczną energię. Inwestycja w panele fotowoltaiczne, w systemy fotowoltaiczne na pewno przyniesie duże korzyści Państwu jak i środowisku


Mikroinstalacje

Mikroinstalacje dachowe. Ogniwa fotowoltaiczne zamieniają darmową energię ze słońca bezpośrednio w energię elektryczną. Instalacje Greenenerga Polska to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych chcących zminimalizować koszty własne związane ze zużyciem energii elektrycznej.

 

Farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne to instalacje o mocy od kilkudziesięciu kilowatów do kilku megawatów. Greenenerga Polska sp. z o.o. jako firma z wieloletnim doświadczeniem przy realizacji projektów deweloperskich w Polsce (11 projektów zakończonych pozwoleniem na budowę i trzema wygranymi aukcjami) kompleksowo zajmuje się procesem przygotowania koncepcji oraz opłacalności farmy fotowoltaicznej, opracowania dokumentacji technicznej i projektowej, a także budową farmy pod klucz.

 

Galeria