DGE Sp. z o.o.

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 32 411 02 50

 

Powstaliśmy w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku na specjalistyczne doradztwo w obszarze optymalizacji kosztów dystrybucji gazu, ciepła miejskiego oraz energii elektrycznej.

 

Jesteśmy ekspertami z kilkuletnim doświadczeniem w tej branży, doświadczenie zdobywaliśmy w największych spółkach energetycznych z kraju i zagranicy.

Obsługujemy klientów biznesowych, indywidualnych oraz jednostki samorządowe.

Naszymi dostawcami w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazowej są firmy działająceod wielu lat, pochodzące z branży energetycznej i gazowej, cieszące się dużym zaufaniem i bezpieczeństwem.

Świadczymy kompleksowe rozwiązania energetyczne, gazowe i cieplne, stawiamy na rzetelną i indywidualną obsługę, znacząco przekraczając oczekiwania naszych klientów. Czynimy to dla wzrostu dochodowości przedsiębiorstw i pełnej satysfakcji klienta.

 

Fotowoltaika
Własna elektrownia na moje potrzeby

Oferta dla biznesu i klientów indywidualnych

 

Opłacalność instalacji fotowoltaicznej w domu

  • Moje oszczędności. Panele fotowoltaiczne nie tylko znacząco obniżą mój rachunek za prąd, lecz również pozwalają przechować energię w sieci i odebrać np. w okresie zimowym, kiedy zużycie energii jest większe. Energię oddaną do sieci mogę wykorzystać do 2 lat.
  • Poprzez fotowoltaikę zwiększam wartość swojej nieruchomości, dzięki czemu jej późniejszy wynajem lub sprzedaż są bardziej korzystne.
  • Dbam o środowisko naturalne, ponieważ promieniowanie słoneczne jest w pełni odnawialnym źródłem energii. Bez szkodliwych substancji, hałasu i zanieczyszczeń – po prostu ekologicznie.
  • Fotowoltaika jest rozwiązaniem trwałym i bardzo wygodnym na długie lata, ponieważ promienie słoneczne docierają wszędzie, a więc każda lokalizacja jest dobra na montaż paneli.
  • Instalacja jest bardzo szybka – naszym fachowcom montaż zajmuje zwykle 1-2 dni.

Wystarczy zamontować panele w miejscu najbardziej nasłonecznionym, czyli najczęściej na dachu. Ich modułowy charakter pozwala na dokonanie dobudowy, jeśli okaże się ona potrzebna. System fotowoltaiczny służy następnie przez wiele lat, nie wymagając przy tym nakładów pracy. Jest objęty długoletnią gwarancją – minimum 25 letnią, a po upływie tego czasu działa na 80% maksymalnej mocy.

 

Fotowoltaika dla firm

Od 2018 roku rynek energetyczny w Polsce jest bardzo niestabilny. Ceny za energię wzrosły, a specjaliści przewidują jeszcze większy wzrost cen w kolejnych latach. W tych okolicznościach każdy przedsiębiorca szuka sposobów na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Jednym z nich może być wybór odnawialnych źródeł energii dla swojej firmy.

 

 

 

Galeria