Fabryka Tarasów

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
512 305 220

 

 

Historia firmy Fabryka Tarasów sięga 2001 roku, czyli początków naszej działalności w branży stolarki okiennej. Już od 18 lat zdobywamy doświadczenie i podnosimy kwalifikacje z zakresu sprzedaży, montażu okien, drzwi oraz deski kompozytowej. Dzięki ogromnj wiedzy oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą. Z początkiem 2014 roku utworzyliśmy spółkę wprowadzając nowe standardy znacząco przyspieszając nasz rozwój, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, kontynuując działalność dystrybucyjno-usługową na obszarze Polski i Unii Europejskiej.

Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów deski kompozytowej w Polsce. Obsługujemy ponad 150 podmiotów gospodarczych w kraju a także zagranicą i liczba ta stale rośnie. Z naszych produktów i usług korzystają firmy developerskie, architektoniczne oraz podwykonawcze.

Rocznie sprzedajemy ponad 1000 tarasów co świadczy o najlepszej jakości oferowanych przez nas produktów oraz doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zajmującej się fachową obsługą klienta przed, w trakcie jak i po sprzedaży.

Dla zachowania tak wysokiej jakości usług i rzetelnej obsługi klienta nasi pracownicy uczestniczą w ciągłych szkoleniach produktowych oraz sprzedażowych tak, aby spełniać najwyższe oczekiwania naszych klientów w profesjonalnym podejściu do tematu i związanych z nim zagadnień.

Oferujemy Państwu najwyższą klasę produktów wytwarzanych wyłącznie w Polsce, USA oraz Belgii i przystosowanych do naszej strefy klimatycznej na bazie PVC.

Jeśli więc poszukują Państwo rzetelnego producenta desek tarasowych i ich dystrybutora, zachęcamy do skontaktowania się z nami, odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Krakowie lub Tarnowie oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Galeria