Slabb

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 / 533 216 816

 

Beton Architektoniczny SLABB to nowoczesny, ekologiczny i w 100% naturalny materiał o niepowtarzalnej powierzchni i ponadczasowym eleganckim wyglądzie z którego wytwarzamy szeroką gamę produktów takich jak bloczki ogrodzeniowe, płyty tarasowe, płyty ścienne – elewacyjne, geometryczne płytki 3d, okładziny schodowe – stopnice, donice oraz elementy małej architektury miejskiej.

SLABB tworzy elementy, które cechuje nie tylko estetyka wykonania, ale również wysoka trwałość. Ręczny proces produkcji pozwala nam w pełni dostosować wszystkie elementy do indywidualnych potrzeb Klienta. Ze względu na podstawowe właściwości betonu architektonicznego uzyskanie dokładnie takiej samej ilości wżerów jest niemożliwe. Małe różnice w odcieniach kolorów również są cechą charakterystyczną tego materiału, ale to właśnie te elementy stanowią jego największą zaletę.

W naszej firmie czuwamy nad odpowiednią jakością realizacji zamówienia już od chwili jego złożenia, aż do momentu, kiedy zamówione wyroby trafią w Twoje ręce.

Betonowe elementy produkowane przez markę SLABB są często najbardziej zauważalną cechą prestiżowych nieruchomości.

 

Galeria