W jaki sposób zapewnić prawidłowy przepływ wody w naszej łazience?

Odpowiedź jest niezwykle prosta – zastosuj odpowiednie odwodnienie jakie proponuje firma JANO.

Doświadczenie w branży oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami pozwala stworzyć najwyższej jakości produkty, które spełniają oczekiwania każdego Klienta. Na najwyższy standard pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy wraz z zespołem logistyki materiałów i urządzeń

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były nowoczesne i odpowiadały najnowszym trendom tworząc oryginalną przestrzeń łazienkową.

Odwodnienie REAL slim charakteryzuje się niską wysokością zabudowy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów cechuje się łatwą rozbieralnością i czyszczeniem. Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej bez elementów łączeniowych wpływa na szybkość montażu. Gładkość powierzchni, przyczynia się do zmniejszenia powstawania osadu, powodując mniejsze zużycie agresywnych środków czyszczących. Jego największym atutem jest niewielka szerokość rusztu, dzięki czemu wykończenie podłogi prysznica będzie niezwykle proste i estetyczne.

Odwodnienie Prestige jest uniwersalne w zastosowaniu, można go użyć w każdym rodzaju łazienki. Posiada dużą wytrzymałość na nacisk, nawet do 300 kg. Dzięki dużej powierzchni przepływu umożliwia szybkie odprowadzanie wody. Elementy odwodnienia wykonane są ze stali nierdzewnej odpornej na korozję oraz tworzywa sztucznego ABS, które jest niezwykle trwałe i łatwe w czyszczeniu. Jego atutem jest możliwość doboru rusztu według własnego uznania/gustu. Odwodnienie posiada system zapobiegający cofaniu się wody z kanalizacji oraz możliwość zakotwiczenia nóżek w podłodze.