Innowacyjne rozwiązania ES-SYSTEM docenione przez prestiżowe międzynarodowe jury.

 

 

ES-SYSTEM jest pionierem we wdrażaniu opraw w 100% opartych na technologii LED, których produkcja ma miejsce w dwóch wyspecjalizowanych podmiotach. W Małopolsce mieści się nowoczesny zakład produkujący moduły elektroniczne. Drugi, zmodernizowany, mający wieloletnie tradycje, znajduje się na Mazurach. W zakładzie ES-SYSTEM NT w Dobczycach zrealizowana została kolejna inwestycja – czwarta linia do produkcji zaawansowanej elektroniki. - W przyszłym roku firma obchodzić będzie swoje 30-lecie i przez te wszystkie lata, to właśnie nieustanny rozwój motywuje nas do dalszych działań, szukania coraz lepszych rozwiązań i poszerzania zarówno oferty, jak i zaplecza technologicznego – mówi Rafał Gawrylak, Prezes Spółki.

 

 

 

 

Nagrodzone produkty

2019 rok rozpoczął się kolejnym sukcesem produktów ES-SYSTEM – System WHY otrzymał nagrodę ICONIC AWARDS 2019 Innovative Interior, prestiżową nagrodę przyznawaną przez międzynarodowe jury German Design Council. Spektakularny sukces WHY odnosił już w ubiegłym roku i został laureatem jednej z najbardziej znanych nagród, German Design Award Special 2018, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostał wyróżnienie Commended Interior Luminaire of the Year na Lux Awards 2018. Dodatkowo znalazł się wśród 20 najbardziej innowacyjnych produktów na targach Light+Building 2018, a także 10 innowacji, które „musisz zobaczyć” podczas LuxLive 2018.

System WHY to designerski i innowacyjny system oświetleniowy, który stwarza nieskończone możliwości aranżacji świetlnej. Ta wnętrzowa oprawa zwieszana może świecić w różnych konfiguracjach w cztery strony – na dół, do góry i na boki. W ścianach bocznych zamontowano wydajne źródło LED z dynamiczną zmianą koloru, która pozwala oświetlić różnymi barwami poszczególne strefy lub piętra. W oprawie istnieje możliwość zastosowania dyfuzora opalowego, mikropryzmatycznego lub rastra. Dzięki niemu współczynnik olśnienia oprawy jest bardzo niski (UGR 16-18). Oprawa nie powoduje efektu olśnienia i znacznie zwiększa komfort pracy. Dzięki temu idealnie nadaje się do oświetlania biur. Delikatny kształt oprawy zbudowanej z profilu aluminiowego sprawia, że nadaje się ona zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.