Światło w stylu loft.

 

Industrialna forma, dopracowana w detalach z charakterystycznymi przetłoczeniami. Dużej średnicy klosz z ażurowymi wycięciami doskonale oświetli wnętrze. Lampa wykonana z metalu, bardzo trwała. Nowa kolekcja Edgar od firmy Luminex to jasny i designerski punkt w nowoczesnym wnętrzu.

 

 

CLASS. Lampa w Industrialnym stylu, dopracowana w detalach z klasycznym kształtem klosza. Dzięki otwartej przestrzeni klosza doskonale oświetla wnętrze, a jego złoty kolor nadaje klimatyczną barwę światła. Lampa wykonana z metalu, bardzo trwała. Doskonale komponuje się z dekoracyjnymi żarówkami.

Cena: 127,00 zł

 

 

MAGNUS. Forma lampy wpisuje się w koncepcję minimalizmu. Lekka wizualnie nie dominuje przestrzeni, nadając wnętrzu loftowy klimat. Lampa wykonana z metalu, bardzo trwała. Doskonale komponuje się z dekoracyjnymi żarówkami.

Cena: 321,00 zł

 

 

TREKANT to nowa kolekcja lamp w stylu polygonalnym. Niebanalna i oryginalna forma wpisująca się w koncepcję minimalizmu. Lampa wykonana z metalu, jednak lekka wizualnie nie dominuje przestrzeni, nadając wnętrzu industrialny, loftowy klimat.

Cena: 320,00 zł

 

 

TRUNK to nowa kolekcja lamp typu ,,klatki”. Metalowa rama w kształcie sześcianu z patynowanymi narożnikami wpisuje się w koncepcję minimalizmu. Lampa doskonale komponuje się z dekoracyjnymi żarówkami i wypełni pomieszczenie klimatycznym światłem.

Cena: 369,00 zł

 

 

GLOBE to nowa kolekcja lamp w stylu loftowym. Metalowe okręgi tworzą przestrzenną sferę, geometryczna forma wpisuje się w koncepcję minimalizmu. Lampa doskonale komponuje się z dekoracyjnymi żarówkami i wypełni pomieszczenie klimatycznym światłem

Cena: 200 zł