CubiForms

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
570 908 908

 

 

Wykończenie ścian za pomocą gotowych paneli ściennych Cubiforms pozwala stworzyć niebanalną aranżację całego pomieszczenia.

Możliwości zastosowania jest wiele gdyż można nimi wykładać całe ściany lub tworzyć intrygujące  kompozycje z kilku sztuk oraz  łączyć je z innymi materiałami dekoracyjnymi np. mchem. Dzięki temu, że Cubiforms może być w dowolnym kolorze  to również pozwala na wiele wariacji w układaniu. Od jednolitej barwy poprzez warianty z kilkoma kolorami. Łatwość montażu pozwala  na szybkie i efektowne zmiany.

Style, w których można je wykorzystać-  przede wszystkim doskonałe do biur, sal konferencyjnych , kawiarni oraz innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Jak również w pomieszczeniach  zaprojektowanych w stylach: loftowym, minimalistycznym, ekologicznym, industrialnym oraz skandynawskim.

W tej chwili posiadamy 6  wzorów paneli i sukcesywnie ich przybywa. Każdy wzór  nadaje się do układania  w wersji naturalnej jak również  możemy pomalowac na dowolny kolor – posługujemy się paletą barw RAL lub NCS  oraz  trzecia wersja czyli panel pomalowany na kolor i ścięta faza, która ukazuje naturalny kolor panelu.

Galeria