Entra

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 58 692 04 57

ENTRA to producent wysokiej jakości drzwi wewnętrznych oraz wewnętrznych wejściowych, znanych i docenianych przez klientów, architektów i projektantów wnętrz.

Swoją działalność produkcyjną od lat opiera o doświadczenie i myśl techniczną, tworzą unikalne rozwiązania, które na stale wpisują się w rynek polski i zagraniczny. Jako pierwsza w Polsce firma rozpoczęła produkcję drzwi z MDF, wprowadziła do sprzedaży najbardziej popularną ościeżnicę regulowaną, a w 2014 roku opatentowane rozwiązanie ościeżnicy ukrytej. Inżynierowie firmy ENTRA od lat pracują nad wprowadzeniem nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferowane drzwi odznaczają się ciekawym wyglądem, praktycznym wykończeniem, a także funkcjonalnością. A to wszystko przy zachowaniu prostoty montażu.

Firma jest właścicielem trzech linii produktowych:

Drzwi ASILO – to wysokiej jakości drzwi fornirowane oraz lakierowane, na ościeżnicy regulowanej i ukrytej, sprzedawane przez sieć sprzedaży w Polsce.

ENTRA to produkty premium – produkowane wyłącznie z ościeżnicą ukrytą oraz wykończone według indywidualnych potrzeb klienta. To drzwi mogące sięgać sufitu, wykończone różnym materiałem o grubości do 4mm. Drzwi Entra pojawiły się dotąd w kilku prestiżowych miejscach, między innymi w odnowionej siedzibie firmy LPP oraz salonach Reserved na całym świecie.

Drzwi GRADARA – to drzwi wejściowe wewnątrzlokalowe, których idea to jakość, design i bezpieczeństwo. Drzwi z szerokim wachlarzem ościeżnic – od prostych po zabudowy całych ścian aż po ościeżnice ukryte.

Dystrybucja produktów firmy ENTRA odbywa się poprzez sieć Autoryzowanych Dealerów posiadających salony ekspozycyjne, dzięki czemu produkty dostępne są w całym kraju.

 

 

 

Galeria