Adore Decor

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
570-70-70-21

Gdynia miasto z morza i marzeń, to właśnie tutaj narodziła się idea stworzenia rodzinnej firmy, którą jest Manufaktura Adore Decor. Firmę tworzy czterech braci, którzy do współpracy zaprosili również przyjaciół, aby realizować Wasze najbardziej fantazyjne i wyszukane marzenia o nietuzinkowych, ręcznie robionych i luksusowych produktach.

Każdy z nas stoi przed dylematem co wybrać? Być zachowawczym czy może zaszaleć? Nie lada wyzwaniem jest połączenie tych dwóch aspektów. Manufakturowe produkty Adore Decor są przykładem niezwykłego kunsztu oraz nowoczesności w klasycznym wydaniu. Najwyższej jakości MDF dostępny na europejskim rynku, włoskie farby czy mozolnie obrabiane powierzchnie przez ludzką ręką, a nie maszynę oraz nieprzeciętne przywiązanie do szczegółu dają Państwu gwarancję na produkt jedyny w swoim rodzaju.

Współczesna elegancja to motyw przewodni obecnych tendencji, również według Manufaktury Adore Decor, odchodzimy powoli od energicznych i dynamicznych kolorów na rzecz bardziej stonowanych i neutralnych aby wyciszyć i uspokoić wnętrze. Chcąc być firmą wyznaczającą trendy oraz chcąc sprostać nawet najbardziej wysublimowanym wymaganiom opieramy się na corocznym raporcie Fashion Colour Trend wg Instytutu Pantone.

Ręcznie robione listwy przypodłogowe są postrzegane jako produkt oryginalny i luksusowy. Dowodem tego jest m.in. zdobyty złoty certyfikat jakości HOME ZONE 2017 oraz liczne wyróżnienia w czasopismach architektury wnętrz i wśród znawców branży budowlanej. Warto zaznaczyć, że Manufaktura Adore Decor jest także laureatem III edycji HOME ZONE 2018.

 

Galeria