Zymetric

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
22 814 06 85

Klimatyzacja Midea – innowacyjność w standardzie

Marka Midea produkuje 1/4 klimatyzatorów na świecie. Opiera się na zrównoważonej działalności w obszarach ekonomicznych, społecznych, jak i ochrony środowiska. Urządzenia Midea zaprojektowano tak, by były optymalnym połączeniem: komfortu, energooszczędności oraz przystępnej ceny. Dlatego właśnie Midea została uhonorowana już po raz drugi godłem Dobra Marka – jakość, zaufanie, renoma.

Komfort użytkownika to misja Midea

Innowacyjne rozwiązania stosowane w systemach klimatyzacji Midea, mają na celu zagwarantowanie wyższego standardu życia ich użytkownikom. Głównym zadaniem klimatyzacji jest oczywiście schłodzenie pomieszczeń w upalne dni.

Najczęstszą przyczyną, która zniechęca użytkowników do instalacji systemu klimatyzacji w pomieszczeniu, jest obawa przed infekcjami, nieprzyjemnym odczuciem chłodu i przeciągami. To zazwyczaj wynik niewłaściwie ustawionej temperatury oraz zbyt silnego strumienia powietrza, które wydobywa się z urządzenia i kierowane jest bezpośrednio na osobę przebywającą w pomieszczeniu. Midea opracowała specjalny system SILKY COOL, który gwarantuje delikatność podmuchu. Dzięki tysiącom małych otworów innowacyjnej żaluzji Wind Sprayer, jednolity strumień powietrza staje się rozproszony. Nawet na najwyższym biegu, wypływające z urządzenia powietrze, jest niczym delikatne muśnięcie wiatru. Klimatyzatory wykorzystują także efekt Coandy, który kieruje wypływające powietrze  ku górze, zapobiegając nieprzyjemnemu odczuciu zimnego chłodu na karku.

KORZYŚCI DLA CIEBIE - Dlaczego warto kupić klimatyzator?

 Dodatkowo wzbogacona funkcjonalność urządzeń, pozwala także na poprawę jakości życia. Na przykład: wygodne programowanie pracy, sprawi, że urządzenie samo się włączy przed naszym powrotem do domu, gdy nagle wyjdziemy z mieszkania - samo się wyłączy, gdy nie wykryje przez dłuższy czas osób w pomieszczeniu, czy podczas snu automatycznie będzie dopasowywać temperaturę, gwarantując komfortowe warunki w pomieszczeniu.   

Urządzenia Midea wyposażone są także w funkcję FOLLOW ME, która zapewnia odczyt temperatury ze strefy przebywania użytkownika. Realizowane jest to poprzez zastosowanie pilota z wbudowanym czujnikiem temperatury, który dokonuje jej odczytu bezpośrednio wokół przebywających w pomieszczeniu osób. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu temperatury, zyskujemy najbardziej komfortowe warunki w pomieszczeniu, ale także oszczędność zużycia energii elektrycznej.

JAK DOBRAĆ KLIMATYZATOR? – prawdy i mity >> SPRAWDŹ!

Fot. Precyzyjny pomiar temperatury - funkcja FOLLOW ME

Istotnym aspektem jest także jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy. Dlatego klimatyzatory posiadają różne opcje filtrów, które potrafią usunąć nawet do 80% pyłków, kurzu i alergenów z powietrza. Innowacyjnym rozwiązaniem Midea są FILTRY Z WITAMINĄ C, które odżywczo działają na skórę oraz zmniejszają stres osób znajdujących się w obrębie działania filtra. Witamina C eliminuje aktywne oksygeny, zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz stymuluje produkcję kolagenu.

Wydajne ogrzewanie

Najnowsze klimatyzatory mogą pracować w funkcji pompy ciepła, przez co możliwa jest praca tych urządzeń w trybie grzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń, nawet przy temperaturze zewnętrznej -27°C. Dlatego klimatyzatory mogą stanowić alternatywę dla systemów grzewczych, zwłaszcza w okresach przejściowych jesień - wiosna.

Kolejną innowacyjną funkcją urządzeń jest FROST PROTECTION. Funkcja ta pozwala utrzymać temperaturę w pomieszczeniu na poziomie +8°C w trybie grzania, dzięki czemu zabezpieczamy pomieszczenia przed zamarznięciem instalacji wodnych budynku. W przypadku zaniku zasilania elektrycznego i jego powrotu, urządzenie posiada funkcję autostartu z pamięcią trybu pracy przed zanikiem. Jest to idealne rozwiązanie np. dla domków letniskowych, sezonowych.

WYBIERZ SWÓJ KLIMATYZATOR - pełna oferta produktowa znajduje się na stronie: www.midea-electric.pl

Fot. Klimatyzatory Midea idealnie nadają się do pomieszczeń mieszkalnych, jak I komercyjnych

ZYMETRIC Sp. z o.o.

Generalny Przedstawiciel Midea w Polsce
ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa

tel. 22 814 06 85

e-mail: zymetric@zymetric.pl

Galeria