Polbram

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 (23) 692 06 84

Profil działalności

Polbram Steel Group jest jednym z bardziej znanych i cenionych przez klientów producentów systemów ogrodzeniowych.

Jesteśmy Firmą rodzinną, która działa na rynku od ponad 25 lat.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia współpracę wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Dzięki temu surowce do produkcji są najwyższej jakości. W połączeniu ze skrupulatną kontrolą jakości na każdym etapie produkcji, oraz nowoczesną technologią nasza firma cieszy się mianem lidera rynku ogrodzeń w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, nieustannie podwyższamy standardy i szukamy jeszcze lepszych rozwiązań by zapewnić produkty idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.


Wizja

Stale realizujemy nasz cel, którym jest ciągły rozwój oraz utrzymanie pozycji lidera sprzedaży systemów ogrodzeniowych w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta udoskonalamy naszą ofertę nowym asortymentem i dzięki temu wytyczamy nowe trendy.


Rozwój

Nieustannie inwestujemy w rozwój firmy, nowoczesne technologie, szkolenia kadr.

Pracujemy na systemie ERP stworzonym przez lidera z branży oprogramowania dla firm produkcyjno-handlowych.

Przy produkcji systemów ogrodzeniowych wprowadzamy najnowsze rozwiązania techniczne ograniczające jednostkowe zużycie energii i emisji CO2. Dążymy do maksymalnego zautomatyzowania produkcji, budowy kolejnej linii lakierniczej i własnej ocynkowni. Zwiększamy własne powierzchnie magazynowe i uruchamiamy zewnętrzną platformę logistyczną, co zapewni większą stabilność i szybkość dostaw naszych produktów.

Chcemy, żeby Polbram Steel Group był najbardziej rozpoznawalną marką w asortymencie systemów ogrodzeniowych. Będziemy dążyli do tego, żeby 80% osób wymieniających bądź budujących ogrodzenie w Polsce kupowało systemy i elementy, wyprodukowane przez Polbram.


Dystrybucja

Produkty naszej firmy możecie Państwo kupić w sieciach Polskie Składy Budowlane, Profi, Mrówka, Bricoman, BricoMarche, Brico Depot, Castorama, Leroy Merlin, Majster, Merkury Market, GHB. Firma Polbram Steel Group to nie tylko rynek polski. Systemy ogrodzeniowe produkowane przez naszą firmę można spotkać również w całej Europie.


Logistyka

Nasze magazyny to łącznie ponad 20000 m2 powierzchni.

Posiadamy własną flotę dostarczającą nasze produkty do punktów dystrybucji.


Certyfikat CE

Oznakowanie CE jest potwierdzeniem, że wyrób na którym zostało umieszczone spełnia wymagania w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. Wymagania te określone zostały w tzw. dyrektywach Nowego Podejścia EN-13241-1:2003 i obowiązują producentów wyrobów na rynek Unii Europejskiej.

Wyroby, które posiadają znak CE mogą być bez przeszkód wprowadzane do obrotu we wszystkich Państwach członkowskich Unii Europejskiej (w tym oczywiście w Polsce) oraz w Norwegii, Islandii i Księstwie Lichtenstein.

Galeria