Dab Pumps

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon

 

Założona w 1975 roku DAB PUMPS jest dziś liderem na międzynarodowym rynku rozwiązań użytkowych w sektorze wodnym. Dokładny dobór materiałów i procedur stosowanych przy linii produkcyjnej zapewniają zarówno wysoką jakość, jak i maksymalną wydajność produktów.

DAB Pumps oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej oraz do zastosowań rolniczych i nawodnień.

Dla DAB Pumps innowacje to ciągłe poszukiwanie łatwiejszych rozwiązań w obszarze instalacji urządzeń, łatwości użytkowania i konserwacji. Z roczną produkcją ponad 2 milionów komponentów, pompy i systemy pompowe DAB Pumps są synonimem technologii i niezawodności.

 

DAB Pumps od ponad 40 lat rozwija się, fuzja technologii, kompetencji i know-how wzbogaciła ofertę o nowość z zakresu gospodarki ściekowej.

Portfolio DAB Pumps to rozwiązania dla zastosowań mieszkaniowych i przemysłowych. Każde z urządzeń zostało zaprojektowane z myślą gwarancji niezawodności, wydajności i łatwej, szybkiej instalacji oraz konserwacji.

 

ROZWIĄZANIA DAB W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM

http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/18

 

DAB Pumps jest producentem zaawansowanych technologicznie, niezawodnych urządzeń projektowanych z myślą o łatwym w montażu i wydajności. W ofercie zaoferowano rozwiązania zapewniające wysoką oszczędność energii przy montażu pomp w domach jednorodzinnych oraz innych systemach mieszkaniowych - obejmujących ogrzewanie i klimatyzację, zaopatrzenie w wodę, zwiększanie ciśnienia, nawadnianie ogrodów, wykorzystanie wody deszczowej, drenaż, odprowadzanie wody zanieczyszczonej i ścieków sanitarnych oraz cyrkulację i filtrację wody basenowej.

 

Urządzenia DAB Pumps w kategorii Budownictwo Mieszkalne

Ogrzewanie http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/76

Klimatyzacja http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/77

Podnoszenie ciśnienia http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/78

Ogród i nawadnianie http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/100

Ścieki http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/79

Rozdrabniacze http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/101

Baseny http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/80

Woda deszczowa http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/44

 

ROZWIĄZANIA DAB W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/18

 

DAB Pumps to zaawansowane technologicznie rozwiązania, wyróżniające się wysoką wydajnością i niezawodnością z powodzeniem stosowane w rozwiązaniach komercyjnych.

W ofercie dla Klientów poszukujących funkcjonalnych rozwiązań w budynkach użyteczności publicznej znajdują się obiegowe systemy grzewcze, chłodnicze i klimatyzacyjne, systemy zaopatrzenia w wodę,  systemy pomp przeciwpożarowych oraz urządzenia do przetłaczania i odprowadzania ścieków.

 

Urządzenia DAB Pumps w kategorii Budynki Użyteczności Publicznej

Ogrzewanie http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/76

Klimatyzacja http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/20

Podnoszenie ciśnienia http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/24

Ścieki http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/26

Woda deszczowa http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/22

Baseny http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/81

 

ROZWIĄZANIA DAB W ROLNICTWIE I NAWADNIANIU

http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/18

 

DAB Pumps to również zaawansowana technologia służąca do aplikowania wody głębinowej wykorzystywanej w rolnictwie przemysłowym oraz małych gospodarstwach rolnych, jak też nawadniania, jest to możliwe dzięki wysokiej jakości i wydajności pomp głębinowych, wyposażonych w solidne silniki gwarantujące wysoką wydajność energetyczną. Szeroka gama produktów jest dostosowana do potrzeb wielu typów układów, również przemysłowych i wodociągowych.

 

Urządzenia DAP Pumps w kategorii Rolnictwo i Nawadnianie

Wody podziemne http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/83

Zwiększanie ciśnienia http://www.dabpumps.com.pl/pl/taxonomy/term/82

 

 

1-2-3 KVC AD - Zestawy do podnoszenia ciśnienia. Dzięki zastosowaniu przetwornicy Active Inverter, możliwe jest automatyczne dostosowanie wydajności pomp do zapotrzebowania instalacji, przy jednoczesnym utrzymywaniu stałego ciśnienia.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/1-2-3-kvc-ad

1/2/3/4 NKVE 10-15-20-32-45 MCE/P – Zestaw jest przeznaczony do podnoszenia ciśnienia do instalacji o średnich i dużych rozbiorach wody.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/1-2-3-4-nkve-10-15-20-32-45-mce-p

DIVERTRON - Wielostopniowe pompy głębinowe o dużej mocy przeznaczone do systemów wykorzystania wody deszczowej, systemów zraszaczy, tłoczenia wody ze zbiorników, studni, cystern, stawów oraz do innych zastosowań wymagających wysokiego ciśnienia.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/divertron

E.SYBOX - Nagrodzony Laurem Klienta w kategorii Odkrycie 2018! Opatentowany, w pełni zintegrowany i kompaktowy system hydroforowy o wysokiej sprawności do stabilizacji i podnoszenia ciśnienia w domowych i komercyjnych instalacjach zaopatrzenia w wodę.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/e-sybox

E.SYBOX MINI 3 - Nagrodzony Laurem Klienta w kategorii Odkrycie 2018! Nowoczesny, zintegrowany zestaw hydroforowy. Utrzymuje stałe ciśnienie w instalacji optymalizując zużycie energii. Odpowiedni do wody użytkowej, szczególnie w systemach domowych. Zapewnia redukcję szumów, dzięki wszechstronności może być zainstalowany w dowolnym miejscu, nawet pod kuchennym blatem.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/e-sybox-mini-3

EVOPLUS - Energooszczędna, elektroniczna pompa obiegowa do zastosowań w ogrzewnictwie oraz systemach wentylacji i klimatyzacji, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i komercyjnych.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/1254

 

EVOPLUS SMALL - Energooszczędna, elektroniczna pompa obiegowa przeznaczona do stosowania w ogrzewnictwie oraz systemach wentylacji i klimatyzacji, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i komercyjnych.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/1253

EVOSTA 2 SAN - Energooszczędna, elektroniczna pompa cyrkulacyjna do instalacji ciepłej wody użytkowej. Gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej - maksymalnie do 7 W.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/1415

 

EVOSTA - Energooszczędna, elektroniczna pompa obiegowa do wszystkich typów domowych instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/1292

 

EVOTRON - Energooszczędna, elektroniczna pompa obiegowa do zastosowań w obiegach zamkniętych lub otwartych systemów grzewczych i klimatyzacyjnych.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/node/1293

FEKA VS - Zatapialne pompy wirowe, przeznaczone do tłoczenia wody zanieczyszczonej i ścieków.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/feka-vs

FEKAFOS 280 - Automatyczne pompownie do odprowadzania wody zanieczyszczonej i ścieków pochodzących z różnego rodzaju systemów odwadniających i odprowadzających ścieki, zlokalizowanych poniżej poziomu kanalizacji grawitacyjnej, np. w piwnicach i garażach.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/fekafos-280

 

FEKAFOS 280 DOUBLE - Automatyczne pompownie do odprowadzania wody zanieczyszczonej i ścieków pochodzących z różnego rodzaju systemów odwadniających i odprowadzających ścieki, zlokalizowanych poniżej poziomu kanalizacji grawitacyjnej, np. w piwnicach i garażach.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/fekafos-280-double

GENIX - Automatyczna przepompownia z nożem tnącym przeznaczona do stosowania, gdy nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia ścieków z toalet, umywalek, pryszniców czy bidetów. Przepompownię można zainstalować wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dodania toalety.

Czytaj więcej http://www.dabpumps.com.pl/pl/genix

Galeria