World Flame

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
76 835 85 77

Worldflame sp. z o.o. to firma w 100 % polska, założona w 2014 roku będąca kontynuacją firmy Austroflamm Polska, która od 2000 roku jest cenionym, wyłącznym dystrybutorem marki Austroflamm w Polsce i na Wschodzie.Dziś rozbudowana struktura nowej firmy WorldFlame, bazując na 15 letnim doświadczeniu firmy córki Austroflamm Polska, jest największym producentem i importerem kominków i pieców wolnostojących w Polsce. W swoim portfolio poza urządzeniami austriackiego producenta – firmy Austroflamm oraz hiszpańskiego, oferującego 2 znane marki: Rocal i LL-Calor, oferujemy wkłady kominkowe, piece wolnostojące (tzw. Kozy), kasety kominkowe oraz systemy kominowe francuskiej firmy Poujoulat.

 

Piece i kominki wolnostojące

Dotychczas w naszych domach królowały kominki w tradycyjnych, dość kosztownych zabudowach usytuowanych na ścianach. Obecnie zauważamy coraz większe zainteresowanie piecami kominkowymi wolnostojącymi, których obudowa nie tylko spełnia oczekiwania w zakresie efektownego wyglądu, ale także gotowości do natychmiastowego podłączenia do systemu kominowego. Co to oznacza? Ekskluzywne, stylowe kominki żeliwne mają obudowę odporną na działanie ognia, a więc są całkowicie bezpieczne dla otoczenia. Ponadto spełniają wystarczającą wydajność cieplną, by jednocześnie funkcjonować jako piec kominkowy wolnostojący, a więc stać się designerskim źródłem ciepła dla naszego domu.

Niewątpliwie wielu przyszłych inwestorów zastanawia się, czy wybrać wkład kominkowy z późniejszą jego zabudową, czy też właśnie nowoczesny kominek wolnostojący?. Na pierwszy rzut oka cena stylowego pieca żeliwnego jest wyższa, ale gdy weźmiemy pod uwagę koszty zabudowy tradycyjnego kominka wraz z robocizną, koszty jego montażu i późniejszej obsługi to ekonomiczny aspekt zdecydowanie przemawia za wyborem kominka wolnostojącego. Najważniejszą kwestią, która w końcowym podsumowaniu wręcz decyduje o wyborze nowoczesnego kominka żeliwnego wolnostojącego, jest jego efektowny wygląd. Dostępność w naszej ofercie różnorodnych modeli, każdy w niebanalnym designie, pozwoli bez przeszkód wkomponować wybrany piec kominkowy do danej przestrzeni.

 

Galeria