Poujolaut

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
22 774 06 25

Europejski lider
stalowych systemów kominowych
i nasad dachowych

 

 

 

Kompletne rozwiązania dla wszystkich aplikacji, kominów i paliw.

Grupa Poujoulat, założona w 1950 jest liderem europejskim w produkcji systemów kominowych ze stali szlachetnej, który zatrudnia 1450 pracowników i osiąga obrót ok. 200 milionów euro. W 30 krajach posiada powierzchnie magazynowe i biurowe o łącznej wielkości 170.000 m².

Od ponad 60 lat Cheminées Poujoulat wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie do tworzenia kompletnych systemów odprowadzania spalin, które instalowane są w budownictwie jedno- oraz wielorodzinnym, a także w obiektach przemysłowych, magazynach, halach, etc.

Aby móc jak najlepiej spełniać oczekiwania swoich klientów, Poujolat posiada szeroką sieć partnerów handlowych - dystrybutorów.

 

POUJOULAT Sp. z o.o. posiada w ofercie około 5.000 produktów, które są pogrupowane w 15 kategoriach asortymentowych.

Cheminées Poujoulat opracowuje obecnie rozwiązania, które pomagają zoptymalizować ogólną charakterystykę energetyczną budynków w przyszłości. Innowacyjność, wydajność energetyczna i odnawialne źródła energii są w centrum uwagi Grupy Poujoulat.

Nieustannie śledząc rynek w zgodzie z jego oczekiwaniami, konstruujemy kompleksowe rozwiązania systemów kominowych ze stali szlachetnej. Aby osiągnąć przewagę nad konkurencją, nasze produkty powstają przy ścisłej kooperacji z producentami urządzeń grzewczych, dystrybutorami i fachowcami branży instalacyjnej oraz budowlanej.

W każdym przypadku - nowej inwestycji bądź renowacji istniejącej instalacji grzewczej/kominowej, Cheminées Poujoulat proponuje kompletne gamy rozwiązań: przewody spalinowe i dymowe, przyłącza, wkłady kominowe, przewody do kotłów z zamknięta komorą spalania, wyciągi spalin, tłumiki, nasady dachowe, ...

Cała nasza oferta dostarcza rozwiązań niezawodnych, kompleksowych i łatwych w montażu. Wszystkie nasze produkty są intensywnie i systematycznie badane w Laboratorium CERIC zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa: co roku wykonywanych jest ponad 1000 testów w ramach działalności Badania i Rozwój oraz monitorowania jakości.

Poujoulat oferuje wszystkim swoim partnerom szeroko rozumiane wsparcie techniczne oraz pomoc w sprzedaży, a także efektywne narzędzia z zakresu marketingu, promocji i komunikacji.

Wybierając nasze produkty, możesz być pewien, że otrzymujesz bezpieczne, wydajne i ekonomiczne rozwiązania, które daje satysfakcję i komfort na co dzień i na wiele lat ...

Witamy w świecie Poujoulat!

KATALOGI DO PRZEJRZENIA

 

 

Galeria