KOMANDOR WALLS

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 693 250 187

 

 

Akustyczne ściany działowe KOMANDOR to rozwiązanie do łatwego podziału przestrzeni wewnętrznych. Zobacz co dzieje się, gdy świetny pomysł i wysoka jakość spotykają się z precyzją wykonania.

 

 

MAW PRZESUWNE ŚCIANY AKUSTYCZNE

Ściany przesuwne poruszają się po torach zamontowanych w stropie pomieszczenia. Posiadają 1 lub 2-punktowy system zawieszenia ściany, praktycznie nieograniczoną ilość wariantów parkowania, 2 rodzaje wózków jezdnych dobieranych w zależności od wymagań i ciężaru ściany. Umożliwiają zastosowanie wypełnień szklanych, pełnych, przeszklonych i cało-szklanych, jak również wszelkich dostępnych na rynku materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. To rozwiązanie idealne do czasowego oddzielania pomieszczeń wymagających użytkowania w ciszy.

 

 

TAW PRZESTAWNE ŚCIANY AKUSTYCZNE

Ściany przestawne mocowane są w postaci paneli w podłodze i w stropie.Wyróżnia je bardzo trwała i stabilna konstrukcja. W ofercie posiadamy ściany całoszklane, dwuszybowe z możliwością zamontowania wewnętrznej żaluzji, przeszklone z wąską ramą oraz wariant z wypełnieniem pełnym, który zapewnia najwyższą akustyczność i odporność na ogień. Ściany są przystosowane do wielokrotnego przestawiania i pozwalają na reorganizację podziału pomieszczeń bez konieczności wyburzenia ścianek działowych (tak jak w przypadku ścian G-K).

 

 

AURORA SYSTEM ŚCIANEK DZIAŁOWYCH

Ekonomiczny, lekki system ścian działowych do zastosowania w pomieszczeniach biurowych oraz prywatnych mieszkaniach, z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego lub szyby zespolonej. Łączenia ścian można wykonywać pod dowolnym kątem. Największym atutem systemu jest jego atrakcyjna cena idąca w parze z szybkością montażu oraz łatwością rekonfiguracji układu pomieszczenia. Wykorzystanie szkła ozdobnego lub barwionego w wypełnieniach systemu Aurora sprawia, że wydzielane pomieszczenia zyskują na estetyce.

 

Galeria