Urzędowski

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
74 834 4400

Marka Urzędowski jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Przez ćwierć wieku istnienia, za priorytet uznawała jakość i innowacyjność. Strategia marki zawsze opierała się na wykorzystaniu nowych technologii i rozwiązań, oddziałując tym samym na rozwój całej branży. W przemyślany sposób dobierając wyselekcjonowane partie drewna i komponentów, Urzędowski od lat nadaje pomieszczeniom wyjątkowy charakter, będąc synonimem wysokiej jakości stolarki.

Fabryka Okien i Drzwi Urzędowski w swojej ofercie posiada okna z wyselekcjonowanych gatunków drewna: sosny, dębu, meranti, tmahoniu, iroko, oraz orzecha amerykańskiego do wyboru w trzech liniach stylistycznych: Modern, Classic i Softline.

Produkty wykonane są z materiałów o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej, odznaczających się zaawansowaną technologią i energooszczędnością.

Design

Linia Stylistyczna Modern została stworzona z myślą o nowoczesnych budynkach. Charakteryzuje się prostymi liniami i minimalnymi promieniami zaokrągleń (2 mm).
Linia Stylistyczna Classic pasuje do architektury tradycyjnej z elementami stylu nowoczesnego. Charakteryzuje się umiarkowanym promieniem zaokrągleń (4 mm).
Linia Stylistyczna Softline to wybór dedykowany budynkom tradycyjnym. Charakteryzuje się wyraźnym promieniem zaokrągleń krawędzi (10 mm).

Systemy

Okna drewniane:

Galux - grubość profilu: 88 mm
Lexo - grubość profilu: 68 mm
Okna drewniano-aluminiowe:
Galux Alu - grubość profilu: 88 mm
Lexo Alu - grubość profilu: 68 mm

Drewno

- pochodzi ze sprawdzonych i kontrolowanych źródeł tarcicy,
- najwyższa jakość elementów konstrukcyjnych w każdej warstwie jest kontrolowana dzięki własnej produkcji kantówki,
- dostępne 12 kolorów w każdym z gatunków drewna oraz dowolny kolor RAL.

Lakierowanie

- technologia elektrostatyczna zapewniająca równomierną aplikację lakieru nawet w najbardziej niedostępnych miejscach konstrukcji,
- nieszkodliwe dla zdrowia wodorozcieńczalne lakiery PPG.

Funkcjonalność i energooszczędność:

- obwiedniowe okucia rozwierno-uchylne w każdym skrzydle,
- drewno klejone wielowarstwowo - profile Galux (88 mm) i Lexo (68 mm),
- zaczep antywyważeniowy w standardzie.

Co jeszcze wyróżnia nasze okna?

Okna drewniane:

- listwa przyszybowa montowana w unikalny sposób „na zamek” tworzy staranne połączenie z ramą okna w jednej płaszczyźnie,
- w profilu Galux (88 mm) większa powierzchnia szyby i zwiększony dostęp do światła dziennego w porównaniu do okna 68 mm

Okna drewniano-aluminiowe:

- dostępne ponad 30 kolorów aluminium oraz dowolny kolor RAL,
- osłony aluminiowe idealnie dopasowane do linii stylistycznych.

W ramach trzech linii stylistycznych oferowane się także systemy przesuwnych drzwi tarasowych, które wpisują się w nowoczesny i tradycyjny styl architektoniczny. W ofercie dostępne są również drzwi zewnętrzne. Wybrane modele zostały zaprojektowane na bazie profili Classic i Softline. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i wzorów, drzwi można precyzyjnie dopasować do architektury budynku.

Design

Efektem współpracy duetu projektantów mody Paprocki&Brzozowski z marką Urzędowski są trzy linie produktowe wysokiej klasy okien: Pure, Love i Glamour, uzupełnione o okna balkonowe, przesuwne drzwi tarasowe oraz drzwi zewnętrzne.Zobacz: urzedowski.pl/pb/

 

 

Galeria