Byrski kominki

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+ 48 33 811 11 42

Jesteśmy polskim producentem wkładów kominkowych, zestawów solarnych i elektrowni wiatrowych.

 

Nasza oferta skierowana jest do ludzi otwartych na nowe rozwiązania techniczne, poszukujących pięknego i ekonomiczego ogrzewania, które swoimi rozwiązaniami technicznymi wspiera ochrnę środowiska.

Wieloletnia współpraca z instytutami naukowymi, znacząco wpłynęła na doskonalenie produktów, które są dostępne w naszej ofercie. Daje to klientowi pewność, iż staje sie właścicielem urządzenia godnego zaufania, o najwyższej sprawności, popartej odpowiednią dokumentacją. Historia firmy sięga roku 1986, kiedyt naszym flagowym produktem były koty na paliwa stałe.

Od roku 1992 rozpoczęliśmy produkcję pierwszych wkładów z płaszczem wodnym, odpowiadając nowym trendom na rynku grzewczym. W trakcie dalszego rozwoju, wprowadziliśmy nowe urządzenia:

- od roku 2004 - żeliwne wkłady tradycyjne,

- od roku 2005 - stalowe wkłady tradycyjne

- od roku 2006 - zestawy solarne

- od roku 2014 - elektrownie wiatrowe

 

 

Firma Byrski sprzedaje swoje urządzenia tylkko za pośrednictwem dystrybutorów lokalnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju, Unii Europejskiej i rynkach wschodnich.

Naszym odbiorcom hurtowym przekazujemy szczegółowe materiały techniczne urządeń, gwarantujemy szkolenia techniczne, profesjonalne doradztwo, materiały reklamowe, a także pomoc w optymalnym dobiorze urządzeń.

Galeria