Zapraszamy na stronę zabezpieczeniedrewna.pl

Minwax

Minwax oferuje szeroki wybór produktów do drewna: podkładów, bejc olejnych i wodnych, lakierów zabezpieczających.

Wśród produktów znajdą zarówno te,  za pomocą których uszczelnią i odpowiednio zakonserwują odpowiednie powierzchnie, jak i te nadające kolor i blask.

Obszerna paleta kolorów ułatwi każdemu klientowi znalezienie odpowiedniego dla siebie odcienia, dzięki czemu dobrze dopasuje go do swojego wnętrza.

Purdy

Każdy profesjonalny pędzel Purdy to indywidualnie zbudowane narzędzie, zaprojektowane, opracowane i wykonane ręcznie, aby zapewnić maksymalną wydajność malowania.

Używane są tylko najlepsze surowce, bez wyjątku. Od formułowania do produkcji, każdy etap naszego procesu produkcyjnego stanowi niezrównany w branży standard rękodzieła i jakości. Używanie produktów Purdy to gwarancja: uzyskania idealnego wykończenia powierzchni, trwałości, doskonałego rozprowadzenia farby, zwiększenia wydajności malowania, płynniejszego pociągnięcia pędzlem „bez przeciągania”.

Howard

Howard Products oferuje pełną linię najwyższej jakości dostępnych na rynku lakierów, wosków i regeneratorów do drewna.

Od 1969 roku wszystkie produkty są wytwarzane z taką samą tradycją stawiając na pierwszym miejscu jakość, jakiej oczekują klienci.

Restor-A-Finish był pierwszym produktem i pomysłem założyciela Howard Products, Douglasa G. Howarda. Dzisiaj Howard Products kontynuuje realizację nowych i kreatywnych pomysłów, które mogą sprawić, że każdy dom stanie się pięknym miejscem do życia.

Hemel

HEMEL to marka, która powstała ponad 50 lat temu dzięki współpracy turecko-brytyjskiej. W ofercie znajdują się produkty do ochrony drewna przed próchnicą i kornikami, farby i lakiery do drewna, oleje do zabezpieczenia tarasów i mebli ogrodowych. Produkty spełniają wymagania normy europejskiej PN EN 71.3 – Bezpieczeństwo Zabawek i dlatego mogą być stosowane do wykończenia mebli dla pociechy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Minwax

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://zabezpieczeniedrewna.pl/